reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane Ciocie wczoraj o 20.47 przyszła na świat moja Paulinka 😍😍😍 3480 kg i 54 cm 😍😍😍 poród SN... myślałam, że będzie gorzej 😊
Teraz trzymam za Was wszystkie kciuki aby każdej z Was się w końcu udało!!!!! To forum jest boskie 😁😁😁
 

Załączniki

  • 20191224_063859.jpg
    20191224_063859.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 132
Kochane Ciocie wczoraj o 20.47 przyszła na świat moja Paulinka 😍😍😍 3480 kg i 54 cm 😍😍😍 poród SN... myślałam, że będzie gorzej 😊
Teraz trzymam za Was wszystkie kciuki aby każdej z Was się w końcu udało!!!!! To forum jest boskie 😁😁😁
Jezu jaka slodycz😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍gratulacje dla dzielnych rodziców😊😊😊
To będą najpiekniejsze Wasze święta 😘
Pozdrowienia od ciotek😍
 
Kochane Ciocie wczoraj o 20.47 przyszła na świat moja Paulinka [emoji7][emoji7][emoji7] 3480 kg i 54 cm [emoji7][emoji7][emoji7] poród SN... myślałam, że będzie gorzej [emoji4]
Teraz trzymam za Was wszystkie kciuki aby każdej z Was się w końcu udało!!!!! To forum jest boskie [emoji16][emoji16][emoji16]

Dużo Zdrowka dla was [emoji7] niech mała rośnie zdrowo , idealny prezent na święta [emoji319]
 
No wiesz ty co..., Twoje dziecko nie będzie miało wtedy urodzin tylko wydobyciny😂 I nie będziesz mogła nazywać się prawdziwą matką😂
To są oczywiście moje głupie żarty, ale wiecie, że niektóre idiotki w to wierzą?!? Gdzieś coś o tym czytałam jak ktoś się z takich maDek nabijał, bo na fejsbuku takie głupoty wypisywały.... Wydobyciny.... Świat się kończy...
Po CC w 37+1 z ciąży mocno zagrożonej też miewałam z tyłu głowy, że "wyrwali ja z brzucha". Jeszcze nie gotową, może trzeba było zaczekać. Psychika kobiety na tle ciąży i zdrowia dziecka jest niezwykle delikatna. Mnie przeszło jak córeczka dogoniła dzieci urodzone o czasie z wagą, wzrostem. Wcześniej trochę przeżywałam, że tak wcześnie. Choć każdy kto zna moją historię trzymiesięcznego przebywania na patologii ciąży wie, że wszystko zakończyło się wspaniale.
 
Kochane Ciocie wczoraj o 20.47 przyszła na świat moja Paulinka [emoji7][emoji7][emoji7] 3480 kg i 54 cm [emoji7][emoji7][emoji7] poród SN... myślałam, że będzie gorzej [emoji4]
Teraz trzymam za Was wszystkie kciuki aby każdej z Was się w końcu udało!!!!! To forum jest boskie [emoji16][emoji16][emoji16]
Hejka !! [emoji8][emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Do góry