reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, proszę pomóżcie. Właśnie chwile rozmawialam z miejscowa pania doktor.. Jutro mam przyjść i miedzy pacjentami mnie przyjmie. Powiedziała,że trzeba mi wywołać okres. Lekami. Pierwszy raz tak będę miała. I teraz moje pytanie ( nie chciałam jej pytac, bo słyszałam , ze jedzie autem). Czy jak ona mi wywoła okres to ja mogę się 2dc stawic w klinice?? Czy w takim wywołanym okresie beda mnie szykowali do transferu czy bede musiala czekac na kolejny cykl??? Płakać mi się chce strasznie... same problemy ze mną ;(
jejeku,mysle ze powinnas sie skonsyultowac a klinika :( I przestan tak o sobie myslec. Pomysl ze jestes WYJATKOWA i dlatego tak sie dzieje.
 
ja mam na nikiel, chrom, kobalt i molibden... Nic tylko kranówki nie pić i w szklanych garnkach gotować ;-) oczywiście żadnej biżuterii i broń boże nie dotykać kluczy i monet [emoji23]
No ja w to wierzę akurat. Organizm mam wrażenie że zmądrzał mi po protokole i części rzeczy i tak nie robię. A zrezygnować ze wszystkiego i tak się nie da, bo nawet w lesie trudno byłoby funkcjonować[emoji3] ale biżuterii fakt nie noszę i do żarcia w puszkach też mnie nie ciągnie.... no może poza mlekiem kokosowym bo do niego mam giga słabość[emoji23].

No ale naparza mnie to masakrycznie. Ten nikiel szczególnie, ale pewnie dlatego że pęcherze wyszły steryd sobie z tym wolniej radzi.
 
Potwierdzam, to dla lekarza ułatwienie jest 😄. U mnie była taka sytuacja za pierwszym razem, że miałam transfer na pustym pęcherzu, wtedy pielęgniarka dosłownie leżała na moim brzuchu i z całej siły wgniatała mi ten przyrząd do USG, bo nic nie było widać, a też jestem szczupła
U mnie jakos nie ma z tym problemu. Ostatnim razem pielegnarka powiedziaala ze slabo wypelniony pecherz a moj D powiedzil ze nie zkodzi bo wszystko pieknie widac ;)
 
Dziewczyny, proszę pomóżcie. Właśnie chwile rozmawialam z miejscowa pania doktor.. Jutro mam przyjść i miedzy pacjentami mnie przyjmie. Powiedziała,że trzeba mi wywołać okres. Lekami. Pierwszy raz tak będę miała. I teraz moje pytanie ( nie chciałam jej pytac, bo słyszałam , ze jedzie autem). Czy jak ona mi wywoła okres to ja mogę się 2dc stawic w klinice?? Czy w takim wywołanym okresie beda mnie szykowali do transferu czy bede musiala czekac na kolejny cykl??? Płakać mi się chce strasznie... same problemy ze mną ;(
Skontaktuj się z lekarzem prowadzącym czy akceptuje jej zalecenia i wtedy ustalicie co działać po miesiączce.
 
Dziewczyny, proszę pomóżcie. Właśnie chwile rozmawialam z miejscowa pania doktor.. Jutro mam przyjść i miedzy pacjentami mnie przyjmie. Powiedziała,że trzeba mi wywołać okres. Lekami. Pierwszy raz tak będę miała. I teraz moje pytanie ( nie chciałam jej pytac, bo słyszałam , ze jedzie autem). Czy jak ona mi wywoła okres to ja mogę się 2dc stawic w klinice?? Czy w takim wywołanym okresie beda mnie szykowali do transferu czy bede musiala czekac na kolejny cykl??? Płakać mi się chce strasznie... same problemy ze mną ;(

No ja właśnie taki będę mieć cykl przed transferem bo właśnie jestem podczas wywoływania dziś 52dc i od 1dc biorę estradiol i ruszam z sztucznym cyklem do transferu. Nie martw się wywoływany nie znaczy inny po prostu wywołany lekami jakbyś normalnie przechodziła proces owulacji i nastąpi zlusCzenie endometrium
 
reklama
Czytam to o północy po tym jak dzieć zjadł mi makrelę z kolacji i o czym ja mam teraz myśleć...[emoji23]


No ślina mi cieknie no...[emoji23]
Ja na sniadanie zjem rosol i juz nie moge sie doczekac. Przespalam caly dzien i ciezko mi zasnac. Nie lubie wypadac z rytmu. A wczoraj bylo Kochanie bedziesz sie zle jutro czula na co ja A skoncz pierdzielic !!!
 
Do góry