reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny trzymam kciuki .....
 

Załączniki

  • 20191222_011054.jpg
    20191222_011054.jpg
    315 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Zrobi różnicę bo po stratchingu powinno się mieć od razu transfer a nie czekać do następnego. I dlatego się wściekam
Kochana, ja tez mialam streching i histeroskopie i widzisz dupa z tego. Do wczoraj tez sie wkurzylam, A dziś wstalam z zawalonym gardłem, z nosa leci jak z kranu i oczy palą jak ogień! Moj m@łż mnie zaraził na same święta.. Do tego ten @ będą wywoływać. Nic tylko żyć! No ale nie masz na to wpływu, powalone to wszystko ;(
 
No ja właśnie taki będę mieć cykl przed transferem bo właśnie jestem podczas wywoływania dziś 52dc i od 1dc biorę estradiol i ruszam z sztucznym cyklem do transferu. Nie martw się wywoływany nie znaczy inny po prostu wywołany lekami jakbyś normalnie przechodziła proces owulacji i nastąpi zlusCzenie endometrium
Dziękuję;) chociaż tyle ;)
 
To samo w Gamata ;)
Ja mam zawsze napisane, ze mam być z pełnym pęcherzem. Nawet jest napisane, ze 1.5l płynów na godzinę przed. Za pierwszym razem poszlam sobie "troszkę siknac" zeby się nie posikać, zapomnialam się i wysikałam wszystko A potem jak glupia na gwałt piłam. Za drugim razem co chwilę sikałam, myślałam, że nie uniosę[emoji23]
 
A już jutro Wigilia!!! [emoji3]
Kończę moje samozwańcze odliczanie [emoji4]
Mam nadzieję, że choć troszkę poprawiało Wam nastrój w tym przedświątecznym czasie[emoji8][emoji8][emoji8]
Krew oddana, teraz tylko czekać na wyniki. Już chyba nic nie myślę. Po prostu chciałabym już wiedzieć.
Trzymam kciuki !
 
Nie zamartwiaj się😘Gru
Tylko chyba piętka nie po tej stronie 😂🤣
Ale dziś jestes całkowicie usprawiedliwiona😜

Opowiem Wam historie jak wróciliśmy z mężem z ogniska jak były ostatki ciepłych dni...
Ja mam chopla na punkcie sprzątania, czystości itp, wiecznie na szmacie jeżdżę...
Przed wyjściem na ognisko ubrałam czystą pościel, na ognisku popilismy...
Wróciliśmy, Odrazu pod prysznic bo wiadomo jaki to smród po ognisku, ale że mam długie włosy to " podobno " powiedziałam że ja nie bede o 3 w nocy myć głowy, ale też nie położę się z takim kopciuchem w czysta pościel, więc wpadłam na genialny pomysł że założę czapkę zimową i nie przesmrodzę podusi 😅 noi tak zrobiłam, oczywiście o 3 nad ranem ten pomysł wydawał się idealny, gorzej rano jak się obudziłam z zimowką na łbie ❤
Wyobraziłam sobie Ciebie w takiej uszatce jak śpisz😂😂😂
 
Ja mam zawsze napisane, ze mam być z pełnym pęcherzem. Nawet jest napisane, ze 1.5l płynów na godzinę przed. Za pierwszym razem poszlam sobie "troszkę siknac" zeby się nie posikać, zapomnialam się i wysikałam wszystko A potem jak glupia na gwałt piłam. Za drugim razem co chwilę sikałam, myślałam, że nie uniosę[emoji23]
Masakra z tym pełnym pęcherzem! Ja przed ostatnio aż z bólu płakałam.. na ostatni już nie kazał tak napełnić bo mam tylozgiecie a wtedy to nie ma aż takiego znaczenia
 
reklama
Do góry