reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja na sniadanie zjem rosol i juz nie moge sie doczekac. Przespalam caly dzien i ciezko mi zasnac. Nie lubie wypadac z rytmu. A wczoraj bylo Kochanie bedziesz sie zle jutro czula na co ja A skoncz pierdzielic !!!
Czasem trzeba fizycznie poczuć się gorzej, żeby psychicznie było potem lepiej. To o alko generalnie😀 @Murawa, my coś wiemy o tym, no nie? 😂
Był taki wrzesień...
@goffa13[/USER] pozytywna beta, a my z Murawcią kac gigant po negatywnych betach. Będzie co wspominać Laseczki 😀
Ja jutro śniadanie w Nero😊coś mi się należy dobrego po tych emocjonalnych hustawkach😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
A już jutro Wigilia!!! 😀
Kończę moje samozwańcze odliczanie 😊
Mam nadzieję, że choć troszkę poprawiało Wam nastrój w tym przedświątecznym czasie😘😘😘
Krew oddana, teraz tylko czekać na wyniki. Już chyba nic nie myślę. Po prostu chciałabym już wiedzieć.
 

Załączniki

  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    10,1 KB · Wyświetleń: 38
A już jutro Wigilia!!! 😀
Kończę moje samozwańcze odliczanie 😊
Mam nadzieję, że choć troszkę poprawiało Wam nastrój w tym przedświątecznym czasie😘😘😘
Krew oddana, teraz tylko czekać na wyniki. Już chyba nic nie myślę. Po prostu chciałabym już wiedzieć.
Odliczanie było słodkie! 😊
Ja właśnie czekam oddanie krwi. @Netiaskitchen myślę o Tobie, trzymam kciuki, jestem dobrej myśli :-*
 
A już jutro Wigilia!!! 😀
Kończę moje samozwańcze odliczanie 😊
Mam nadzieję, że choć troszkę poprawiało Wam nastrój w tym przedświątecznym czasie😘😘😘
Krew oddana, teraz tylko czekać na wyniki. Już chyba nic nie myślę. Po prostu chciałabym już wiedzieć.
Odliczanie było słodkie! 😊
Ja właśnie czekam oddanie krwi. @Netiaskitchen myślę o Tobie, trzymam kciuki, jestem dobrej myśli :-*
Trzymam za Was kciuki dziewczynki ✊✊✊
 
Czasem trzeba fizycznie poczuć się gorzej, żeby psychicznie było potem lepiej. To o alko generalnie😀 @Murawa, my coś wiemy o tym, no nie? 😂
Był taki wrzesień...
@goffa13[/USER] pozytywna beta, a my z Murawcią kac gigant po negatywnych betach. Będzie co wspominać Laseczki 😀
Ja jutro śniadanie w Nero😊coś mi się należy dobrego po tych emocjonalnych hustawkach😉
Oj był, był...
Tylko Ty marchewki-zdrowo-do tego wina a ja paczka chipsorów🤭🤭🤭🤣🤣🤣
Udanego śniadanka 😘

Ps. Nero? Rozumiem, że to jakaś knajpa na wypasie 🤔
 
A mi z kolei lekarz zalecił pusty pęcherz. Jutro mam transfer drugi i też te same wymagania- dla mnie to dobrze bo zawsze moge sobie siknąc przed i nie muszę się męczyć tak jak wy opowiadacie, ale właśnie dziwie się, ze wszyscy maja zalecone na pełnym a ja na pustym (tez chudziutka jestem).
Do inseminacji kazali mi na pusto, do in vitro na pełno. Chyba każdy ma inne praktyki i doświadczenia. Dlatego.
 
reklama
Do góry