reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

We wtorek miałam zabieg ( to był chyba 19dc) i od tamtej pory krwawię bez przerwy. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać. A jak to już mój okres jest, to już po ptakach bo nie biorę leków... No kur.....a, dlaczego mi to tak późno zrobili!!!
Kurcze Ci powiem, że bardzo późno, bo wszędzie gdzie nie dzwonilam żeby się zapisać na histeroskopie ( nie mieszkam w Polsce więc musiałam prywatnie ogarnąć)
To za każdym razem słyszałam, że do 14dc max można wykonać. No ale w sumie nie masz się co już teraz zadreczac, bo już się stało... Wiadomo, że szkoda będzie stracić cykl... Tymbardziej jak się nastawilas... Ale może właśnie tak miało być ☺️ na niektóre rzeczy nie mamy wpływu niestety 🙃
 
reklama
@bazylia128 reset jest dobry:) Alkoholu nie piję już prawie 4 lata hehe. W tym czasie przywoziłam rozne alkohole z dalekich podróży, mąż chciał już dawno łyknąć ale ja nie pozwalam. Chce też spróbować np. wódki z syberyjskimi orzeszkami:) Czekam.
Oj to bardzo gustownne specyfiki. Wszystko dla ludzi. Trzeba tylko znac umiar a ja wczoraj sie totalnie odchamilam. Teraz juz jest OK ale fuuujjjj nie lubie tego stanu :-D
 
Jesteś niesamowita!!! ❤️❤️❤️Twoja rodzinka też 😍😍😍Będę jutro relacjonować. Wiecie Wy, mój M i moja mama.
Trzymam baaaardzo mocno kciuki ❤️❤️❤️

Od kad dołączyłam do Was dziewczynki, to jeszcze ani razu nie płakałam.... A byłam naprawdę emocjonalnie na dnie... Te wszystkie lata niepowodzeń, tak zmieniły mnie, z twardej "baby", na takiego płaczka😅
Jesteście lepsze niż psycholog 😍
 
Ne czuje sie dzisiaj najlepiej. Moje pijanstwo wczorajj sie skonczylo w PUBie z sasidka. Czyli wypilam wino, dwa piwa i jakiegos drina !!!!! Niby wszystko kontrolowalam ale nawet kawy mi sie nie chcialo i spalam caly dzien. A sasiadka ma 3 dzieci :szok: Łukasz mi włączył SMERFY :) i zaraz mnie bedzie zmusał do ogladania WIEDŹMINA. Ogolnie NIGDY nie mowie NIGDY, NIGDY wiecej!!!! Przysełamy zdjecie mojej stopki :) Nic dizisiaj nie zfobilam produktywnego Wpadne na chwile jutro do pracy bo musze robic porzadek z nwymi stazystkami. Tylko jak mam z nimi zzrobic porzadek jak samej mi sie chce smiac :) Czy nie powinnam byc chociaz Ciut POWAZNIEJSZA 😋 p.s przydałby sie chyba wiekszy tv ;) No niestety treba poczekac z takmimi przyjemnosciami jak juz edzie dzidizia :-D
Stópka niczego sobie😀😀😀Choinka cudo😍😍😍
Większy TV to jeszcze zdazycie, technologia w tym czasie pójdzie do przodu to od razu kupicie sobie jakieś 4k czy inne 3d (nie znam się jak widzisz, bo jakoś nie oglądam za bardzo😉).
 
Zrobi różnicę bo po stratchingu powinno się mieć od razu transfer a nie czekać do następnego. I dlatego się wściekam
Nie zamartwiaj się😘Grunt, że już wiesz że nie masz żadnych mięśniaków, polipów i innych badziewi. To wszystko jest i tak za bardzo pokomplikowane. Może akurat tak miało być, żeby u Ciebie poczekać dłużej. Nie wiemy tego. U mnie też miało być super po scretchingu i c*** z tego transferu wyszedł. Więc to nie jest jakiś złoty środek.
 
Trzymam baaaardzo mocno kciuki ❤❤❤

Od kad dołączyłam do Was dziewczynki, to jeszcze ani razu nie płakałam.... A byłam naprawdę emocjonalnie na dnie... Te wszystkie lata niepowodzeń, tak zmieniły mnie, z twardej "baby", na takiego płaczka😅
Jesteście lepsze niż psycholog 😍
😘😘😘No to widzisz, mnie też dziewczyny z forum poskładały do kupy jak byłam w mega dole na początku invitrowej drogi.
A teraz jak mam więcej siły, to staram się wspierać te osoby co tego akurat potrzebują, bo pamiętam jak to wtedy jest ważne. Tylko i aż tyle można zrobić. Uwielbiam to jak sobie wzajemnie pomagamy❤❤❤i te rozmowy o pierdołach i życiu też😊
 
Ne czuje sie dzisiaj najlepiej. Moje pijanstwo wczorajj sie skonczylo w PUBie z sasidka. Czyli wypilam wino, dwa piwa i jakiegos drina !!!!! Niby wszystko kontrolowalam ale nawet kawy mi sie nie chcialo i spalam caly dzien. A sasiadka ma 3 dzieci :szok: Łukasz mi włączył SMERFY :) i zaraz mnie bedzie zmusał do ogladania WIEDŹMINA. Ogolnie NIGDY nie mowie NIGDY, NIGDY wiecej!!!! Przysełamy zdjecie mojej stopki :) Nic dizisiaj nie zfobilam produktywnego Wpadne na chwile jutro do pracy bo musze robic porzadek z nwymi stazystkami. Tylko jak mam z nimi zzrobic porzadek jak samej mi sie chce smiac :) Czy nie powinnam byc chociaz Ciut POWAZNIEJSZA 😋 p.s przydałby sie chyba wiekszy tv ;) No niestety treba poczekac z takmimi przyjemnosciami jak juz edzie dzidizia :-D
Tylko chyba piętka nie po tej stronie 😂🤣
Ale dziś jestes całkowicie usprawiedliwiona😜

Opowiem Wam historie jak wróciliśmy z mężem z ogniska jak były ostatki ciepłych dni...
Ja mam chopla na punkcie sprzątania, czystości itp, wiecznie na szmacie jeżdżę...
Przed wyjściem na ognisko ubrałam czystą pościel, na ognisku popilismy...
Wróciliśmy, Odrazu pod prysznic bo wiadomo jaki to smród po ognisku, ale że mam długie włosy to " podobno " powiedziałam że ja nie bede o 3 w nocy myć głowy, ale też nie położę się z takim kopciuchem w czysta pościel, więc wpadłam na genialny pomysł że założę czapkę zimową i nie przesmrodzę podusi 😅 noi tak zrobiłam, oczywiście o 3 nad ranem ten pomysł wydawał się idealny, gorzej rano jak się obudziłam z zimowką na łbie ❤️
 
reklama
Jesteś niesamowita!!! ❤❤❤Twoja rodzinka też 😍😍😍Będę jutro relacjonować. Wiecie Wy, mój M i moja mama.
wierzymy caly czas w Twojego kropeńka. Z twoja determinacja napewno sie UDA. Przeciez wiesz, ze zrobilas doslownie wszytko. Czy mozna bylo zrobic cos wiecej ?! Jestem gleboko przekonana, ze Twoj synus bedzie mial rodzeństwo. Pamietaj ze jesli nie taraz to za chwile. Za chwile sie zakochasz ❤ i to bedzie miłość bezwarunkowa i na całe zycie.
 
Do góry