reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki Wam za te słowa. Wiecie co mnie jeszcze wkurwia, że do tego wszystkiego musimy mieć jeszcze worek pieniędzy 😕 mój mąż wspiera mnie bardzo. Pomaga we wszystkim. Wczoraj znalazłam go w kącie jak płakał. Ech. On chce podejść do nowej procedury jak najszybciej, tym bardziej, że teraz ta ciąża biochemiczna. Może nam się uda jakoś z pomocą rodziny... Nie mogę nikomu bliskiemu spojrzeć w oczy, bo się rozklejam od razu 😓 te święta najchętniej bym przespala. Kochane ja się od Was uzależnilam, nie ma dnia w którym bym nie zajrzała na forum 😉
@Netiaskitchen trzymam kciuki za poniedziałek z całych sił!!! ✊✊✊

Wiesz, że bardzo mi przykro. Dziewczyny już chyba wszystko napisały.Dla mnie każdy nieudany transfer to była strata, która musiałam przepracować... Każda tak samo boli, jest człowiek mądrzejszy doświadczeniem (niestety), ale ból, i to cholerne,, że zawiodłam, że niesprawiedliwe to, że dlaczego ja-zostaje.
Mąż ma rację. Jak był biochem warto byłoby działać szybko. Organizm zaczął o co kaman, więc jest na dobrej drodze. Super, że tak Cię wspiera, to mega ważne.
Będzie jeszcze ☀️☀️☀️zobaczysz✊✊✊
Buziole! Oggggggromne😘
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty❤❤❤

:-D:-D:-DTrzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :-D:-D:-D:-D Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout 💞💞💞💞💞
Będzie sie działo 👍👍👍👍👍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2019-12-21 @mary.m - wizyta kontrolna przed transferem
2019-12-23 @Śliwka12345 - USG 1 trymestu
2019-12-23 @Sterlicja - USG 1 trymestu - juz była
2019-12-23 @E-lenna - wizyta w klinice przed procedura
2019-12-23 @Netiaskitchen - BETA
2019-12-23 @juchaa_87 - USG prenatalne
2019-12-24 @mary.m - transfer
2019-12-24 @Aduś16 - transfer
2019-12-27 @Dakita30 - USG pecherzykowe
2019-12-27 @Czarnula34 - wizyta u dabetologa
2019-12-27 @Aneczka85_01 - wizyta w klinice
2019-12-28 @Alicja90 - kolejna wizyta w klinice
2019-12-30 @Breath_less - wizyta serduszkowa
2019-12-30 @Aduś16 - BETA
2020-01-07 @Netiaskitchen - START PROCEDURY
2020-01-09 @sandra777.12 - USG
2020-01-31 @fredka84 - wizyta u dc Pasnika
2020-02-05 @Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ
2020-05-27 @goffa13 -termin porodu
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu
2020-06-08 @nieagatka - termin porodu
2020-08-03 @Justi55 - termin porodu

Jest taki watek we FRIENDS (a jestem od nich uzależniona) Jak Monika i Pheobe zakładają się kiedy urodzi Rachel :-D Ja stawaim, ze @Skarbulenka urodzi dzisiaj ❤❤❤❤ chyba ze juz urodziła a ja nie doczytałam jeszcze :)

@mary.m jesli dobrze zrozumiałam to dzisiaj masz wizyte sprawdzająca endometrium.
Mocne ✊✊✊✊ za dorodne tłuściutkie endometrium ❤❤❤❤


@Netiaskitchen teraz twoja kolej. To ile to jeszcze zostało do świąt :-D:-D:-D:-D

Miłego dnia 💞💞💞💞💋💋💋💋
Hej czy moglabys dopisac mnie do kalendarza? 8 styczeń wizyta u dr Pasnika. Z gory dziekuje i pozdrawiam
 
Myślałam, że będzie lepiej, ale nie jest 😓 znowu jestem z niczym. Już o krok, a jednak i tak wpierdol po dupie dostałam. W nocy jeszcze jakiegoś krwotoku z nosa dostałam. Nie wiem czy kot mnie uderzył czy co. Miałam wszystko we krwi oprócz przescieradla. Ciężko było zatamować krwawienie a ja z płaczu aż oddychać nie mogłam. Mąż na szczęście wszystko ogarnął. Nie wiem jak mam się pozbierać. Wiem że to dla innych nic takiego, ale mi jest ciężko. Muszę komuś się wygadać, bo się udusze 😓 Beta zaczęła spadać.
Wiem ze jest Ci ciezko. Współczuję i przytulam Cię wirtualnie
 
A u mnie dziewczyny świąteczny szał bo zaczynam urlop świąteczny - zakupy, gotowanie i ogólne szaleństwo. I na domiar złego popsuł mi się piekarnik [emoji36][emoji36] no wybrał sobie moment. Dziś mięso na obiad 3h piekłam temp słaba ciagle surowe.... ja głodna, mąż głodny a w perspektywie za 3 dni wigilia. Kolejny wydatek a w tym roku już zmywarka nam poszła i to w Wielkanoc... no cóż niech ten rok się już kończy bo jestem zmeczona [emoji26][emoji26][emoji29]
Rozumiem Cię doskonale. My jak wracamy z wakacji to czesto nam się cos psuje jak nie pralka to lodowka😞 albo np dwa samochody w jednym czasie 😞jak pech to pech. Ale mam nadzieję ze rok 2020 bedzie dla nas wszystkich najlepszy❤ tego wam właśnie życzę 😘
 
A co dzisiaj mówi licznik?
2 dni do Wigilii!!!🥰🥰🥰
Nie dajcie się zwariować przygotowaniom, ważne żeby choć troszkę było magicznie w te kilka dni (nawet jeśli teraz jest ch****o)
Miłego dnia Dziewczynki😘😘😘
 

Załączniki

  • Zrzut-ekranu-2017-12-23-o-18.32.45-800x450.png
    Zrzut-ekranu-2017-12-23-o-18.32.45-800x450.png
    158,3 KB · Wyświetleń: 35
Myślałam, że będzie lepiej, ale nie jest 😓 znowu jestem z niczym. Już o krok, a jednak i tak wpierdol po dupie dostałam. W nocy jeszcze jakiegoś krwotoku z nosa dostałam. Nie wiem czy kot mnie uderzył czy co. Miałam wszystko we krwi oprócz przescieradla. Ciężko było zatamować krwawienie a ja z płaczu aż oddychać nie mogłam. Mąż na szczęście wszystko ogarnął. Nie wiem jak mam się pozbierać. Wiem że to dla innych nic takiego, ale mi jest ciężko. Muszę komuś się wygadać, bo się udusze 😓 Beta zaczęła spadać.
Kochana przytulamy Cię tutaj wszystkie ... ❤️
 
Myślałam, że będzie lepiej, ale nie jest 😓 znowu jestem z niczym. Już o krok, a jednak i tak wpierdol po dupie dostałam. W nocy jeszcze jakiegoś krwotoku z nosa dostałam. Nie wiem czy kot mnie uderzył czy co. Miałam wszystko we krwi oprócz przescieradla. Ciężko było zatamować krwawienie a ja z płaczu aż oddychać nie mogłam. Mąż na szczęście wszystko ogarnął. Nie wiem jak mam się pozbierać. Wiem że to dla innych nic takiego, ale mi jest ciężko. Muszę komuś się wygadać, bo się udusze 😓 Beta zaczęła spadać.

Kochana przytulam mocno i wierzę, że los się jeszcze odwróci, tylko się nie poddawajcie ♥
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty❤❤❤

:-D:-D:-DTrzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :-D:-D:-D:-D Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout 💞💞💞💞💞
Będzie sie działo 👍👍👍👍👍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2019-12-21 @mary.m - wizyta kontrolna przed transferem
2019-12-23 @Śliwka12345 - USG 1 trymestu
2019-12-23 @Sterlicja - USG 1 trymestu - juz była
2019-12-23 @E-lenna - wizyta w klinice przed procedura
2019-12-23 @Netiaskitchen - BETA
2019-12-23 @juchaa_87 - USG prenatalne
2019-12-24 @mary.m - transfer
2019-12-24 @Aduś16 - transfer
2019-12-27 @Dakita30 - USG pecherzykowe
2019-12-27 @Czarnula34 - wizyta u dabetologa
2019-12-27 @Aneczka85_01 - wizyta w klinice
2019-12-28 @Alicja90 - kolejna wizyta w klinice
2019-12-30 @Breath_less - wizyta serduszkowa
2019-12-30 @Aduś16 - BETA
2020-01-07 @Netiaskitchen - START PROCEDURY
2020-01-09 @sandra777.12 - USG
2020-01-31 @fredka84 - wizyta u dc Pasnika
2020-02-05 @Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ
2020-05-27 @goffa13 -termin porodu
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu
2020-06-08 @nieagatka - termin porodu
2020-08-03 @Justi55 - termin porodu

Jest taki watek we FRIENDS (a jestem od nich uzależniona) Jak Monika i Pheobe zakładają się kiedy urodzi Rachel :-D Ja stawaim, ze @Skarbulenka urodzi dzisiaj ❤❤❤❤ chyba ze juz urodziła a ja nie doczytałam jeszcze :)

@mary.m jesli dobrze zrozumiałam to dzisiaj masz wizyte sprawdzająca endometrium.
Mocne ✊✊✊✊ za dorodne tłuściutkie endometrium ❤❤❤❤


@Netiaskitchen teraz twoja kolej. To ile to jeszcze zostało do świąt :-D:-D:-D:-D

Miłego dnia 💞💞💞💞💋💋💋💋

Kurcze u mnie po wizycie okazało się, że endo za cienkie, 7 mm, więc transferu we wtorek na pewno nie będzie. Kolejne usg we wtorek, ale będę musiała iść do innego lekarza, to będzie 13 dc, mam nadzieję, że nie będzie przerośnięte wtedy :/ Odebrałam wyniki: estradiol 291,6 pg/ml, progesteron 0,318 ng/ml
 
Kochane moje wiem ze wigilia za 2 dni ale ja niestety bede w pracy i niewiem czy znajde czas zeby wam cos napisac ale chciałabym wam życzyć Zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia . Oby wszystkie wasze marzenia sie spełniły. Dziekuje wam za to ze jestescie 😘Caluje was i ściskam
 
reklama
Kurcze u mnie po wizycie okazało się, że endo za cienkie, 7 mm, więc transferu we wtorek na pewno nie będzie. Kolejne usg we wtorek, ale będę musiała iść do innego lekarza, to będzie 13 dc, mam nadzieję, że nie będzie przerośnięte wtedy :/ Odebrałam wyniki: estradiol 291,6 pg/ml, progesteron 0,318 ng/ml
Kurcze u mnie po wizycie okazało się, że endo za cienkie, 7 mm, więc transferu we wtorek na pewno nie będzie. Kolejne usg we wtorek, ale będę musiała iść do innego lekarza, to będzie 13 dc, mam nadzieję, że nie będzie przerośnięte wtedy :/ Odebrałam wyniki: estradiol 291,6 pg/ml, progesteron 0,318 ng/ml
A co lekarz mówił na Twój wynik estradiolu? Ja miałam 184 i 8mm 5 dni przed transferem i zwiększyl mi potrójnie dawkę estrofemu ale powiedział że endo dość grube i transfer we wtorek możemy robić. Po 2 dniach urosło już do 9.2mm, estradiol też urósł do 320 co prawda ale myślałam że będzie większy.... O endo się nie martwię bo ponad 9mm to jest ok ale martwię się tym estradiolem choć dwóch lekarzy powiedziało mi że endo najważniejsze.. dziewczyny na innym forum mnie wystraszyły że im zwiększają dawki jak poniżej 2000 tyś spada na crio! A przecież to tak ogromna różnica... No nic jak ma się nie udać to i tak będzie d##a blada :O Nie martw się że w 13dc cyklu będziesz mieć endo przesunięte, przecież to nie będzie nawet środek cyklu..
 
Do góry