reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

A co lekarz mówił na Twój wynik estradiolu? Ja miałam 184 i 8mm 5 dni przed transferem i zwiększyl mi potrójnie dawkę estrofemu ale powiedział że endo dość grube i transfer we wtorek możemy robić. Po 2 dniach urosło już do 9.2mm, estradiol też urósł do 320 co prawda ale myślałam że będzie większy.... O endo się nie martwię bo ponad 9mm to jest ok ale martwię się tym estradiolem choć dwóch lekarzy powiedziało mi że endo najważniejsze.. dziewczyny na innym forum mnie wystraszyły że im zwiększają dawki jak poniżej 2000 tyś spada na crio! A przecież to tak ogromna różnica... No nic jak ma się nie udać to i tak będzie d##a blada :O Nie martw się że w 13dc cyklu będziesz mieć endo przesunięte, przecież to nie będzie nawet środek cyklu..

A moze to sa inne jednostki?
 
reklama
Dziewczyny, po histeroskopi dalej krwawię, tak jak bym miała lekki okres. Miesiączkę mam dostać za 4dni i zacząć brać leki do criotransferu. Jak nie przestanę krwawić to jak mam rozpoznać kiedy będzie pierwszy dzień miesiączki??? Stresuję się na maksa, bo mogę przegapić cykl
 
Myślałam, że będzie lepiej, ale nie jest 😓 znowu jestem z niczym. Już o krok, a jednak i tak wpierdol po dupie dostałam. W nocy jeszcze jakiegoś krwotoku z nosa dostałam. Nie wiem czy kot mnie uderzył czy co. Miałam wszystko we krwi oprócz przescieradla. Ciężko było zatamować krwawienie a ja z płaczu aż oddychać nie mogłam. Mąż na szczęście wszystko ogarnął. Nie wiem jak mam się pozbierać. Wiem że to dla innych nic takiego, ale mi jest ciężko. Muszę komuś się wygadać, bo się udusze 😓 Beta zaczęła spadać.

Współczuję Ci bardzo i cieszę sie że na męża możesz liczyć. W takich chwilach ich wsparcie jest nieocenione.
Wyplacz się i jak poczujesz lepiej pomysl żeby znów zawalczyć, życzę Ci zeby wszystko sie dobrze ułożyło i żeby znalazły się pieniądze na kolejną próbę i żeby ta próba zakończyła sie szczęśliwie!
Najprostsze ale i najszczersze życzenie dla ciebie, poprostu zeby sie udalo!♥️
 
Hej. Przystępuje do in vitro w Holandii. Tutaj priorytety są nieco inne...Ale martwi mnie to, że podczas stymulacji ( decapeptyl i menopur) moje pęcherzyki nie wzrastają...do 13 dnia cyklu był jeden pecherzyk 14 mm i dwa małe...I problem ze znalezieniem prawego jajnika...16 tc pecherzyk 23 mm i nadal dwa male..zdecydowali sie na punkcje ,ktora bedzie w wigilię...mozecue mi napisac jak to jest w Polsce....i czy to nie za malo pecherzykow i któraś z Was też miała punkcje z tak mała ilością pęcherzyków?
 
Hej. Przystępuje do in vitro w Holandii. Tutaj priorytety są nieco inne...Ale martwi mnie to, że podczas stymulacji ( decapeptyl i menopur) moje pęcherzyki nie wzrastają...do 13 dnia cyklu był jeden pecherzyk 14 mm i dwa małe...I problem ze znalezieniem prawego jajnika...16 tc pecherzyk 23 mm i nadal dwa male..zdecydowali sie na punkcje ,ktora bedzie w wigilię...mozecue mi napisac jak to jest w Polsce....i czy to nie za malo pecherzykow i któraś z Was też miała punkcje z tak mała ilością pęcherzyków?
Ja mialam podczas długiego protokołu (menopur i gonapeptyl) jeden pęcherzyk... punkcję normalnie przeprowadzono, komórka niestety nieprawidłowa. Ale jeśli pytasz o to jak się podchodzi się w Polsce do takich sytuacji to wychodzi na to, że tez pobierają. Powodzenia!
 
reklama
Dziewczyny, po histeroskopi dalej krwawię, tak jak bym miała lekki okres. Miesiączkę mam dostać za 4dni i zacząć brać leki do criotransferu. Jak nie przestanę krwawić to jak mam rozpoznać kiedy będzie pierwszy dzień miesiączki??? Stresuję się na maksa, bo mogę przegapić cykl
Kochana, nie podpowiem nic konstruktywnego. Bo u mnie po histero tylko było lekkie plamienie. Ale pewnie dziewczyny u których było podobnie jak u Ciebie coś podpowiedzą 😘
 
Do góry