reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety nie mamy już mieliśmy 3 to było drugie podejście i koniec bo jeden nie rozmrozić
niestety nie mamy już mieliśmy 3 a to jest drugie podejście bo jeden nie rozmrozil się
Przykro mi, bardzo. Ale witamy, zapraszamy do nas na dłużej (byle nie za długo😉) Tu na początku roku będzie się działo. Mamy sporo osób, które od nowego roku będą zaczynać swoją walkę od nowa. Jeśli chcecie, dołączcie😘
 
Analizuje się wyniki krwi razem z wynikami usg. Inaczej to bzdury mogą wyjść. Ja i tak teraz średnio wierzę w to badanie bo nie dość że miałam ryzyko zesp. Edwarda wyższe niż ten bezpieczny poziom (a okazało się że młody zdrowy), to jeszcze miałam wysokie ryzyko porodu przedwczesnego (ivf i wiek). Torbę do szpitala spakowałam na 2,5 miesiąca przed terminem, a urodziłam idealnie w terminie
Czyli nie szperam już nic więcej w internecie na ten temat i cierpliwie czekam do poniedziałku 🙂 dzięki za uspokojenie 🙂
 

Załączniki

  • IMG_20191220_205126.jpg
    IMG_20191220_205126.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry