reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety poniżej 0.10
To wg mnie niestety się nie udało 😕Jeśli lekarz zaleci powtórzenie badania to zróbcie, ale niestety to raczej nie przyniesie żadnego przełomu. Przykro mi bardzo... Ja miałam teraz od września 3 takie nieudane transfery, aktualnie czekam na poniedziałek, żeby się przekonać czy ostatni też się tak zakończy... Niestety trudna ta nasza walka jest...
 
Raczej nie ruszy. Macie jeszcze zarodki. Ucałuj żonęvbo pewnie jej ciężko ale pamiętajcie że za którymś razem się uda.
Niestety nie mamy już mieliśmy 3 to było drugie podejście i koniec bo jeden nie rozmrozić
Raczej nie ruszy. Macie jeszcze zarodki. Ucałuj żonęvbo pewnie jej ciężko ale pamiętajcie że za którymś razem się uda.
niestety nie mamy już mieliśmy 3 a to jest drugie podejście bo jeden nie rozmrozil się
 
reklama
Do góry