reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Zakładam, że to do mnie 😂
Więc tak wczoraj miałam „akcje”
Pęcherz zaczął mnie bardzo boleć i nie ukrywam, że się zdenerwowałam.. ale jak zobaczyłam krew w moczu to już myślałam, że padnę. Widziałam najgorsze .. napisałam do dr SMS - kazała jechać do szpitala. No i pojechaliśmy, zbadali mnie, mocz, dali antybiotyk 😑 i jest już lepiej.
Z całej tej stresującej sytuacji zobaczyłam pęcherzyk ❤ Mój Andrzej jest na miejscu ;)
Teraz leżę w łóżeczku i się wygrzewam ;)

A pęcherzyk jest jakoś od bety 1500 ? Aaaa zarodeczek ?
Pęcherzyk jest juz widoczny zazwyczaj przy becie 1000 nawet. Ja tak miałam. Zrodek jakos w 6 tygodniu ciazy zazwyczaj. serduszko przy becie około 10 000 :) Poczytaj mamaginekolog. Ona tam bardzo szczegółowo i zrozumiale wszystko opisuje. No to miałas wczoraj akcje. Najważniejsze ze Andrzej na miejscu :) Być może z powodu zapalenia ten progetseron troche obniżony ?
 
reklama
Pęcherzyk jest juz widoczny zazwyczaj przy becie 1000 nawet. Ja tak miałam. Zrodek jakos w 6 tygodniu ciazy zazwyczaj. serduszko przy becie około 10 000 :) Poczytaj mamaginekolog. Ona tam bardzo szczegółowo i zrozumiale wszystko opisuje. No to miałas wczoraj akcje. Najważniejsze ze Andrzej na miejscu :) Być może z powodu zapalenia ten progetseron troche obniżony ?
Bo troszkę się zdenerwowałam, że nie ma jeszcze zarodka nooo ale to za szybko.
Może tak być, że z tego powodu jest obniżony. Moja dr zwiększyła mi dawkę - na pewno nie zaszkodzi ;) a jakiegoś wysokiego też nie będę miała 😊
 
Bo troszkę się zdenerwowałam, że nie ma jeszcze zarodka nooo ale to za szybko.
Może tak być, że z tego powodu jest obniżony. Moja dr zwiększyła mi dawkę - na pewno nie zaszkodzi ;) a jakiegoś wysokiego też nie będę miała 😊
Wszystko bedzie dobrze. Najwazniejsze ze masz prawidłowe przyrosty bety. Ja przy pustym jaju miałam przyrosty w cały swiat. Najpierw nie przyrastała prawidlowo a pozniej wystrzelila w kosmos.
 
Dziewczyny, pytanie. Przystępuje do drugiej.procedury.Pierwsza zakończona niepowodzeniem beta nawet nie drgneła. Od wczoraj po owulacji przyjmuje co drugi dzień gonapeptyl oraz dhea eljot na poprawę komórek jajowych w święta powinien przyjść okres i ruszamy ze stymulacja. Jakie suplementy przyjmujecie oprócz leków czy lepiej nic nie brać?? Będę wdzięczna za informację

Ile miałaś przerwy po pierwszej procedurze?
 
reklama
Do góry