reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzwonił JEżak.
Miałam z Nim tylko raz doczynienia jak robił mi punkcję wiec w sumie to nie miałam, bo wtedy przecież nie rozmawialiśmy- wiec go nie znam dlatego trudno mi wyczuć cokolwiek...
Powiedział ze wynik akceptowalny jest dla niego, ze wynik trochę spadł (powiedziałam ze mi powiedziano ze tamten od zastrzyku- potwierdził) ze trudno na ten moment coś mu powiedzieć. I żeby we wtorek zrobić badanie przed wizyta bez leków i poinformować lekarza ze dzisiejszy wynik był po wzięciu leków. I dowidzenia.[emoji112]
No to nic więcej w sumie nie powiedział. Ja u niego miałam 2 razy pod rząd tą trzecią wizytę przy negatywnej becie. I też nic konstruktywnego nie usłyszałam. No nic, jeszcze kilka dni niepewności przed Tobą. Trzymam kciuki✊✊✊Niech Ci się uda!!!
 
reklama
Tam już niewidomo czy zaufać pielęgniarce co krew pobiera czy lekarzowi. Tak dają opiekuna klienta przydzielają, Że od czego on jest- baby na oczy nie widziałam.
A Ty zmieniłaś klinikę w końcu ?
Tak, Pani opiekun pacjenta jest głównie aby przypomnieć ile trzeba im zapłacić :laugh2: Nie zmieniłam bo wróciłam do nich dopiero w kwietniu tego roku po mrozaki ( miałam 4, już 2). Ja tam tylko u jednego lekarza się lecze. Jak się znów nie uda w grudniu to może uda mi się do Gamety w Gdyni przenieść
 
Tak , no tylko po zastrzyku, tylko że nie pamiętam jaka dawka bo podawałam 36h przed punkcja chyba więc 3dpt blastki to było prawie 10 dni po zastrzyku

Skoro ovitrelle jeszcze się nawet mógł utrzymać od punkcji to co mówić o połówce pregnylu w dniu transferu...rzeczywiście dziwna polityka.
Najalepiej jak @sandra idzie na bete 12.12 jak człowiek a nie bieganie co trzy dni a miałyśmy wszystko w jednym czasie
 
Skoro ovitrelle jeszcze się nawet mógł utrzymać od punkcji to co mówić o połówce pregnylu w dniu transferu...rzeczywiście dziwna polityka.
Najalepiej jak @sandra idzie na bete 12.12 jak człowiek a nie bieganie co trzy dni a miałyśmy wszystko w jednym czasie
No właśnie... Do dwóch crio w tym roku nie miałam żadnego ovitrelle, więc beta jaka miałam przy biochemie to tylko od zarodka. Wtedy jest jaśniejsza sytuacja jak nie podają wogole ovitrelle / prężny bo jak w 6dpt zbadasz to powinna być dwucyfrowa i wiadomo już wtedy na czym się stoi..
 
Kurczę ja mam transfer na wigilię zaplanowany ale boję się dopisywać do kalendarza.. Nie wiem czemu, jakoś tak myślę że to mi więcej zludnych nadziei doda ale w sumie może mnie dopisz plisss.... :confused:
@bazylia128 to dla równowagi wpiszesz mnie na 7.01 na start nowej procedury? 😊
@Aduś16 wigilia to termin dobry jak każdy inny😊To nasze romantyczne umysły dorabiają do tego niepotrzebną ideologię😉
 
Tak, Pani opiekun pacjenta jest głównie aby przypomnieć ile trzeba im zapłacić :laugh2: Nie zmieniłam bo wróciłam do nich dopiero w kwietniu tego roku po mrozaki ( miałam 4, już 2). Ja tam tylko u jednego lekarza się lecze. Jak się znów nie uda w grudniu to może uda mi się do Gamety w Gdyni przenieść

Pałaszewski może ? Polecasz?
 
@bazylia128 to dla równowagi wpiszesz mnie na 7.01 na start nowej procedury? 😊
@Aduś16 wigilia to termin dobry jak każdy inny😊To nasze romantyczne umysły dorabiają do tego niepotrzebną ideologię😉
Wiesz to nie o termin chodzi tylko o sam fakt bycia w kalendarzu.. Jakoś zawsze miałam blokadę aby się do niego na tym forum dopisywać... Tak jak piszesz dorabialam sobie w głowie jakaś dziwna ideologię :D Chyba jak już byłam na prostej raz to zaczęłam się dopisywać.. Wogole chyba kiedyś było tak że każda sama się dopisywala z tego co pamiętam
 
No właśnie... Do dwóch crio w tym roku nie miałam żadnego ovitrelle, więc beta jaka miałam przy biochemie to tylko od zarodka. Wtedy jest jaśniejsza sytuacja jak nie podają wogole ovitrelle / prężny bo jak w 6dpt zbadasz to powinna być dwucyfrowa i wiadomo już wtedy na czym się stoi..
Dokładnie to miałam na myśli jak pisałam o dwucyfrowej na czysto. Maksik miał w 6dpt 32😊
 
reklama
Pałaszewski może ? Polecasz?
Ja polecam😊 Znaczy mi najbardziej z tej całej ekipy on pasuje. Tylko, że to nie gwarantuje powodzenia. U mnie na 5 transferów które zrobił, tylko jeden się powiódł... Słaba statystyka. Teraz jak myślę o tym ostatnim, to takie mam przemyślenia że jakby się udało z ostatnim zarodkiem to jakby wygrać w totka. A ja nigdy nic nie wygrałam. Więc jakoś łatwiej przychodzi nastawianie się na porażkę. Nie chcę się łudzić, że się teraz uda. Powinno się było udać poprzednio. Jak się nie udało, znaczy że problem leży gdzie indziej. Będziemy szukać i wierzę, że nowy rok będzie nasz 😊
 
Ostatnia edycja:
Do góry