reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny :) trzymam kciuki za Was wszystkie 🥰i wiem , ze każda z Was zobaczy w koncu pozytywna betę ⭐️Ja nie dowierzałam do końca i stało sie 7 tydzien leci ! 🤰🥰mam do Was pytanie czy wiecie moze do kiedy sie przyjmuje zastrzyki przeciwzakrzepowe ?

Ja na zaleceniach od Pasikonika miałam do końca ewentualnej ciąży i 4 tyg po porodzie.
To zależy od tego co Ci doc zapisał
 
reklama
Tak się zastanawiam że często się zdaza że będąc w ciąży idzie się na wizytę i okazuje się że serduszko nie bije. Z czego to może wynikać? I czy jakoś można to wyczuć?
Im później tym rzadziej, może to być spowodowane przede wszystkim wady płodu i infekcje wewnątrzmaciczne, kolejne to pewnie problemy z lozyskiem. 1 trym jest najbardziej kluczowy, później z górki. @Śliwka12345 nie swiruj😊 i nie rozkminiac, ciesz się z tego co jest!!
 
Im później tym rzadziej, może to być spowodowane przede wszystkim wady płodu i infekcje wewnątrzmaciczne, kolejne to pewnie problemy z lozyskiem. 1 trym jest najbardziej kluczowy, później z górki. @Śliwka12345 nie swiruj😊 i nie rozkminiac, ciesz się z tego co jest!!

Popieram. @Śliwka12345, ŚLIWECZKO tylko spokój może nas uratować 😘
 
Cześć dziewczyny :) trzymam kciuki za Was wszystkie 🥰i wiem , ze każda z Was zobaczy w koncu pozytywna betę ⭐️Ja nie dowierzałam do końca i stało sie 7 tydzien leci ! 🤰🥰mam do Was pytanie czy wiecie moze do kiedy sie przyjmuje zastrzyki przeciwzakrzepowe ?
Zależy od wskazań, tak uważam, ja nie mam obciążeń i miałam odstawić 2. Wizycie serduszkowej, czyli u mnie wyszło chyba 9tyg plus
 
Popieram. @Śliwka12345, ŚLIWECZKO tylko spokój może nas uratować 😘
Jak nie ma problemu to Śliwka sobie go znajdzie he he :D poprostu jak byłam w szpitalu 4 dni to w tym czasie na mojej sali były 3 poronienia z tego powodu :( zeswirowac można :( wiem że moja dzidzia jest zdrowa genetycznie ale te plamienia nie pomagają. Nie wiem czemu są tylko rano po przebudzeniu wstaje idę siusiu i jest ok a potem idę znów siusiu i już na papierze niespodzianka a potem znów ok. To jest dopiero zagadka. @Sterlicja kiedy masz teraz wizytę?
 
Cześć dziewczyny :) trzymam kciuki za Was wszystkie 🥰i wiem , ze każda z Was zobaczy w koncu pozytywna betę ⭐Ja nie dowierzałam do końca i stało sie 7 tydzien leci ! 🤰🥰mam do Was pytanie czy wiecie moze do kiedy sie przyjmuje zastrzyki przeciwzakrzepowe ?
A miałaś jakieś badanie w kierunku trombofili robione bo jak nie to ciężko będzie to ustalić raczej do kiedy brac
 
Jak nie ma problemu to Śliwka sobie go znajdzie he he :D poprostu jak byłam w szpitalu 4 dni to w tym czasie na mojej sali były 3 poronienia z tego powodu :( zeswirowac można :( wiem że moja dzidzia jest zdrowa genetycznie ale te plamienia nie pomagają. Nie wiem czemu są tylko rano po przebudzeniu wstaje idę siusiu i jest ok a potem idę znów siusiu i już na papierze niespodzianka a potem znów ok. To jest dopiero zagadka. @Sterlicja kiedy masz teraz wizytę?

Wiadomka... Jeszcze jak takie przykre sprawy wokoło to trudno spokój zachować. Staraj się nie stresować zbyt bardzo Mamuśka😘
 
Jak nie ma problemu to Śliwka sobie go znajdzie he he :D poprostu jak byłam w szpitalu 4 dni to w tym czasie na mojej sali były 3 poronienia z tego powodu :( zeswirowac można :( wiem że moja dzidzia jest zdrowa genetycznie ale te plamienia nie pomagają. Nie wiem czemu są tylko rano po przebudzeniu wstaje idę siusiu i jest ok a potem idę znów siusiu i już na papierze niespodzianka a potem znów ok. To jest dopiero zagadka. @Sterlicja kiedy masz teraz wizytę?
19 grudnia 😊
@bazylia128 wpisalabys mnie na usg 1 trym 19 grudnia?
Ps bazylia już wczorajszy kryzys zazegnany?! 😘
 
reklama
Do góry