reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powiem Ci że też się kiedyś nad tym zastanawiałam, ale nie mam pojęcia czy samemu można jako s to stwierdzić...
Samemu nie można. Chyba że jest się ginekologiem i się samej sobie przyłoży głowice aparatu usg do brzucha. Czytałam artykuł Nikoli (mamy ginekolog) jak u niej tak było właśnie. Strasznie smutno się czyta coś takiego... Artykuł jest chyba na stronie fundacji Ernesta. Tam też więcej o poronieniach znajdziecie zapewne.
 
Cześć dziewczyny :) trzymam kciuki za Was wszystkie [emoji3059]i wiem , ze każda z Was zobaczy w koncu pozytywna betę [emoji294]️Ja nie dowierzałam do końca i stało sie 7 tydzien leci ! [emoji1768][emoji3059]mam do Was pytanie czy wiecie moze do kiedy sie przyjmuje zastrzyki przeciwzakrzepowe ?
Ale masz fajnie;) pozytywnie zazdroszczę;)
Mi się wydaje, że zastrzyki to do końca, ale mogę się mylić?
 
Dziewczyny, szybkie pytanie - czy kolejną betę mogę zrobić w innym laboratorium? W tej, do której teraz chcę podejść ma normalne warunki dla wózków. Poprzednim razem musiałam dzieciaki zostawić w odległym korytarzu. Wózek się nie mieścił. A pierworodny urządził mega awanturę...
 
Dziewczyny, szybkie pytanie - czy kolejną betę mogę zrobić w innym laboratorium? W tej, do której teraz chcę podejść ma normalne warunki dla wózków. Poprzednim razem musiałam dzieciaki zostawić w odległym korytarzu. Wózek się nie mieścił. A pierworodny urządził mega awanturę...
Można. Ja tak zrobiłam. Wyniki ok. bo beta przyrastała. Choć zdaje sobie sprawę że jakieś różnice mogły być ale bez przesady
 
reklama
Jeszcze się łudzę, że może coś drgnie. To jest okrutne. Miałam podany zarodek pod pozycją siódmą.
1573423872965-817514730.jpg
 
Do góry