reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No dobra dziewczynki dziękuję za kciuki i dobre słowo 🥰 też muszę to napisać że jesteście wspaniałymi, dzielnymi przyszłymi mamami, pamiętajcie wcześniej czy później tak będzie 😉 to forum jest cudowne dzięki Wam! Do rzeczy.... dziś 8 dpt beta 59,3 ☺ dwa dni temu 12,5 ☺
Ps. Leki otumaniają dziś jadąc na badania pojechałam pod prąd 🙄

CUUUUDNIE!!!!!!!!!!!!jUPIIIIIII 💕 💕 💕 PĘDZI TA BETA JAK SZALONA-Tylko proszę Cię uważaj na tej drodze:o:o:o🥰😘
 
CUUUUDNIE!!!!!!!!!!!!jUPIIIIIII 💕 💕 💕 PĘDZI TA BETA JAK SZALONA-Tylko proszę Cię uważaj na tej drodze:o:o:o🥰😘
No pędzi pędzi kochana 😲 przez 2 dni 400 % myślałam że coś nie tak ale kalkulator mówi że cyt. Przyrost hormonu HCG jest w normie. Uzyskany wynik z dużym prawdopodobieństwem świadczym o tym, że Twoja ciąża rozwija się prawidłowo.
A z tą drogą to w nocy musieli coś pozmieniać hehehe nie no mózg mi się wyłączył na chwilę 😉
 
To powinno wystarczyć. Ja progesteron bralam do 16 tyg ciąży a estrofem do 13-14...

Na forum spotkałam się, że estrofem odstawia się od serduszka, wcześniej nie... Dopytaj jeszcze lekarke o to.
Dziewczyna ma kosmiczne wyniki, aż sprawdziłam jednostki, czy dobrze to czytam😊 pewnie dlatego lekarka sugeruje zmniejszenie dawek.
@1412117 Ja bym zastosowała się do zaleceń, nie ma szans żeby prg zleciał do niebezpiecznych poziomów nawet przy mniejszej dawce, a estradiol może też śmiało być niższy. W każdym razie trzymam kciuki!!! ✊✊✊
 
reklama
No pędzi pędzi kochana 😲 przez 2 dni 400 % myślałam że coś nie tak ale kalkulator mówi że cyt. Przyrost hormonu HCG jest w normie. Uzyskany wynik z dużym prawdopodobieństwem świadczym o tym, że Twoja ciąża rozwija się prawidłowo.
A z tą drogą to w nocy musieli coś pozmieniać hehehe nie no mózg mi się wyłączył na chwilę 😉
" z dużym prawdopodobieństwem"???? to jakiś eufemizm przy taki wy.... przyroście😁😁😁
 
Do góry