reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jo.M. - leczę się w Invimidzie we Wrocławiu teraz. Pęcherzyków miałam więcej ( chyba 7), ale tylko jeden był prawidłowy i się nadawał. No i się zapłodnił. Ale ja mam niskie AMH. No i cudów nie mogę już oczekiwać. Poprzednio ja w Gravicie w Łodzi się leczyłam to przy dawkach większych leków miałam podobny rezultat. Czyli jedna komóreczka była prawidłowa na ileś. A Ty gdzie się leczysz?
 
reklama
Ciezko mi by bylo bez Was kobietki- dziekuje. Rano wstaje i jade do oslo na badania, wyniki beda okolo 14stej.... Chcialabym bardzo, by to byl tylko zly sen, caly ten dzisiejszy przeplakany dzien...
 
Gotadora - a na jakim ty jesteś etapie? Bo nic dawno nie pisałaś o tym.

Kinga dziękuje,że pytasz :-)

w niedzielę będę mieć pierwszy zastrzyk gonapeptylu, nadal biorę ovulastan, przedłużyło mi się, bo mój M musi jutro jechać do UK i żeby nie musiał zaraz wracać to dr przełożyła stymulację na ciut później, najprawdopodobniej będę gotowa na jajeczkobranie na 27 stycznia, no ale zobaczymy - na ten dzień dr kazała dla M przyjechać, tzn trochę wcześniej, aby nie był prosto z drogi ...

a my kameralnie u znajomych byliśmy, u nich zazwyczaj bajki grają więc i wczoraj nie było inaczej, więc prawie usnęłam w starym roku :-D jedno z ich dzieciątek zbudziło się przed końcem Roku i dotrwało z nami do drugiej, okazało się że moja psinka ma gdzieś wybuchy i wystrzały więc została sama w domu i nic nie nabroiła, a tego się obawiałam :-D ale niepotrzebnie - zjadła jedynie ciastka, kanapa już jej chyba nie smakuje :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was dziewczyny! Gratuluję wszystkim i życzę Szczęśliwego Nowego Roku.
Jestem już po pierwszym zastrzyku hormonów i jadę 17-go na IVF, modlę się by wszystko było OK.
Z tego względu mam pytanie.. Czy któraś z Was przebywała na zapłodnieniu w Białymstoku i zna jakieś fajne tanie miejsce by się zatrzymać na czas procedury (od 10-14 dni)? Mamy do przejechania 350km więc będziemy musieli ta zostać na cały okres.
Będę wdzięczna za odpowiedzi..
 
Do góry