reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Która ma wynik komórek nk i może wstawić ? Płaciłam w diagnostyce 390 zł i miało być nk z rozdziałem na te jakieś Cd 56 itd a mam tylko procentowo nk . Lekarz wczoraj mi mówił ze samo badanie procentów nk to koszt ok 150 zł a ja zapłaciłam 390 i chyba coś złe pobrali
Robiłaś IMK ? % podany w wyniku to właśnie CD56..m a masz tam podany CD4/CD8 bo to też wazny współczynnik? Powinien być nie wyższy niż 2.. Ja mam 2.9 i miałam immunosupresje cykle wcześniej..
 
Robiłaś IMK ? % podany w wyniku to właśnie CD56..m a masz tam podany CD4/CD8 bo to też wazny współczynnik? Powinien być nie wyższy niż 2.. Ja mam 2.9 i miałam immunosupresje cykle wcześniej..

Dzwoniłam do labo pytać o badanie komórek nk zeby był wynik Cd 55/56 czy jakoś tak piszą i ona mi potwierdziła ze koszt to 390 i są te parametry badane . A teraz zgupialam bo samo nk w procentach nic nie mówi nikomu i niema na wyniku tego Cd
 
Robiłaś IMK ? % podany w wyniku to właśnie CD56..m a masz tam podany CD4/CD8 bo to też wazny współczynnik? Powinien być nie wyższy niż 2.. Ja mam 2.9 i miałam immunosupresje cykle wcześniej..

Adjustments.JPG


Tylko coś takiego mam w wyniku. A mówiłam zeby zrobić badanie komórek nk gdzie są te wszystkie Cd . Nie znam się na tym a babka w labo powiedziała ze to badanie które robię to będzie dobre i kosztowało mnie 390 zł
 
Ja ogromnie liczyłam na to, że mi to pomoże - tylko, że mój zapał trochę osłabł po niepowodzeniu @Netiaskitchen :(
Nie wiem co to będzie ale odliczam już dni do pobytu w szpitalu😉. Wczoraj robiłam badania, które lekarka mi kazała wykonać przed histero. Mam nadzieję, że nic nie wyjdzie na biocenozie pochwy, bo po okresie ciągle lekko brudzę wkładkę
No i właśnie... Mój lekarz mowi ze na pewno histero nie zaszkodzi. Dał mi skierowanie na nie ale stwierdził że to moja decyzja bo on wskazan nie widzi. No i teraz, wydac kolejne uciułane pieniadze na histero czy olac? Co byście zrobiły na moim miejscu?😌
Kazał mi zrobic za to immunologię bo moze tu pies pogrzebany... Ogolnie to mam mega doła i totalny brak sił na to wszystko..
Jest ktos z Wrocławia kto robił histero na NFZ albo u Fuchsa?
 
Zobacz załącznik 1053347

Tylko coś takiego mam w wyniku. A mówiłam zeby zrobić badanie komórek nk gdzie są te wszystkie Cd . Nie znam się na tym a babka w labo powiedziała ze to badanie które robię to będzie dobre i kosztowało mnie 390 zł
Ja robiłam IMK i tam gdzie jest wynik w % opisane są one jako następujące NK więc Twoje to pewnie to samo tylko że nie masz tego napisane wprost.. 13% to nie jest jakiś zły wynik.. Najlepiej do 10

Komórki NK % (CD3-/CD16+56+)
 
Ja robiłam IMK i tam gdzie jest wynik w % opisane są one jako następujące NK więc Twoje to pewnie to samo tylko że nie masz tego napisane wprost.. 13% to nie jest jakiś zły wynik.. Najlepiej do 10

Komórki NK % (CD3-/CD16+56+)

Powiedziała babka w labo ze sprawdzi i zadzwoni do mnie . Myślałam ze na wyniku będzie wyszczególnione te CD w procentach , IMK osobno się robi w sensie dodatkowo do komórek nk? Jestem ciemna z tego a zależało mi zeby mieć takie najważniejsze wyniki a wychodzi ze nic takiego Niemam porobione i to przedemna dopiero
 
Szukaszuka jeżeli bedziesz tak plam8ć po okresie to ja tak miałam nie każdy cykl ale np co drugi. Po histetoskopii okazal sie polip, usunięty, w kolejnym cyklu zaszłam naturalnie w ciąże. Wcześniej jak plamiłam 3 lata nic nie wychodziło. Jak są plamienia nie ma szans na implantację bo zmienia sie ph. Obserwuj siebie.
 
reklama
Powiedziała babka w labo ze sprawdzi i zadzwoni do mnie . Myślałam ze na wyniku będzie wyszczególnione te CD w procentach , IMK osobno się robi w sensie dodatkowo do komórek nk? Jestem ciemna z tego a zależało mi zeby mieć takie najważniejsze wyniki a wychodzi ze nic takiego Niemam porobione i to przedemna dopiero
iMK to subpopulacje limfocytow i tam masz też procent NK
 
Do góry