reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Metformine bierze sie w ciazy zeby zapobiegac cukrzycy.
Ja bralam metformine już 3 miesiace przed ciążą i w ciąży ale niestety nie uniknełam cukrzycy ciazowej . Udalo mi sie wszysto uregulowac dietą jedynie cukier na czczo byl nie do ogarnięcia wiec na noc dostałam 4 jednostki insuliny i sie udało utrzymać cukier w ryzach :tak:
 
Szukaszuka jeżeli bedziesz tak plam8ć po okresie to ja tak miałam nie każdy cykl ale np co drugi. Po histetoskopii okazal sie polip, usunięty, w kolejnym cyklu zaszłam naturalnie w ciąże. Wcześniej jak plamiłam 3 lata nic nie wychodziło. Jak są plamienia nie ma szans na implantację bo zmienia sie ph. Obserwuj siebie.
Dzięki za info ❤ ja tych plamień nie mam ogólnie. Tylko teraz po tym nieudanym transie tak dziwnie... A robilas histero na nfz?
 
@agulla84 no w 3dpt beta z 26 heheh ale to po zastrzyku.:)
Nie wiem, boje się myśleć, coś mnie tam kłuje ale to ile razy byłam już w tych swoich urojonych ciążach po IUI nauczyło mnie żeby się nie nastawiać. W dodatku złapało mnie choróbsko gardło i katary.
Jutro idę na 2 weryfikacje 6dpt czyli w sumie będzie miał 10 dni no to wiadomo ze jak neta będzie 1 to już mogę sobie dać spokoj. Nie mam mrozakow...

Ale trzymam ogromne kciukasy na nas !!! I jeszcze za @sandra
A jak u Ciebie ?
Ja też nie chce sobie nic wymyślać 😂 wczoraj delikatne pobolewanie, ale wzięłam nospe, tak na wszelki wypadek. Nooo i mam czasami ciągnięcia jajników a tak to nic więcej ;)
Będzie dobrze dziewczyny ! To będą najlepsze święta ❤️
 
No dobra dziewczynki dziękuję za kciuki i dobre słowo 🥰 też muszę to napisać że jesteście wspaniałymi, dzielnymi przyszłymi mamami, pamiętajcie wcześniej czy później tak będzie 😉 to forum jest cudowne dzięki Wam! Do rzeczy.... dziś 8 dpt beta 59,3 ☺️ dwa dni temu 12,5 ☺️
Ps. Leki otumaniają dziś jadąc na badania pojechałam pod prąd 🙄
 
Ja też nie chce sobie nic wymyślać [emoji23] wczoraj delikatne pobolewanie, ale wzięłam nospe, tak na wszelki wypadek. Nooo i mam czasami ciągnięcia jajników a tak to nic więcej ;)
Będzie dobrze dziewczyny ! To będą najlepsze święta [emoji173]️

@sandra 777.12 a Ty masz jakiej weryfikacje w tym czasie ? Czy idziesz na odstrzał 12.12?
 
Ilu dniowy miałaś zarodek ?tak wogule to gratulacje mamusiu .Miałaś jakieś objawy ?
No dobra dziewczynki dziękuję za kciuki i dobre słowo [emoji3059] też muszę to napisać że jesteście wspaniałymi, dzielnymi przyszłymi mamami, pamiętajcie wcześniej czy później tak będzie [emoji6] to forum jest cudowne dzięki Wam! Do rzeczy.... dziś 8 dpt beta 59,3 [emoji3526] dwa dni temu 12,5 [emoji3526]
Ps. Leki otumaniają dziś jadąc na badania pojechałam pod prąd [emoji849]
 
reklama
No dobra dziewczynki dziękuję za kciuki i dobre słowo [emoji3059] też muszę to napisać że jesteście wspaniałymi, dzielnymi przyszłymi mamami, pamiętajcie wcześniej czy później tak będzie [emoji6] to forum jest cudowne dzięki Wam! Do rzeczy.... dziś 8 dpt beta 59,3 [emoji3526] dwa dni temu 12,5 [emoji3526]
Ps. Leki otumaniają dziś jadąc na badania pojechałam pod prąd [emoji849]
Gratulacje !
 
Do góry