reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie mam jak się nawet nad tymi wynikami skupić. Ogólnie przyjęłam do wiadomości, że tym razem nic z tego, ale mąż nie. Zadzwonił do lekarza, czy mam odstawić leki, na co tamten go opieprzył na dzień dobry, że nie można do niego dzwonić, bo to niezgodne z jego umową z kliniką i kazał leków nie odstawiać i powtórzyć badanie jutro.
Jak mogl opieprzyc ?! Przeciez zostawiasz tam duze pieniadze. To nie jest jakas zwykla szczepionka na świnke. Swoje prawa musisz znac. Ja pewnie tez bym opieprzyla tego lekarza.
 
Ooo dzięki że pytasz! 😍 Rośnie 2.5cm w tamtym tyg było, byłam zdenerwowana o fhr 170/min... Brzuch i piersi trochę urosły ale poza tym schudłam niestety. Mam ochotę na ryby😂😂 wciągnęła kiedyś golonke🤣🤣🤣 i nie mam ochoty na Hageny solony karmel, więc szok😂
A Ty jak? Umówiłas się na usg 1 trym? Twój mąż ma radoche? Bo mój chyba jeszcze się boi, ale udaje że niby nie🤣
Mój bardzo a ja jeszcze z dustansem podchodzę do wszystkiego. Na wizycie w zeszły piątek Bobo nasze też miało 2.5cm ale tętna jej nie mierzyłi nie wiem czemu. My taka pierwsza wizytę prenatalna mamy 23 grudnia. Mam nadzieję że nic się wtedy nie wydarzy. A ja mam ochotę na kiszone ogórki i śledzie he he :) wszystko wytrawne a słodkie fu fu nie ciągnie mnie :)
 
Mój bardzo a ja jeszcze z dustansem podchodzę do wszystkiego. Na wizycie w zeszły piątek Bobo nasze też miało 2.5cm ale tętna jej nie mierzyłi nie wiem czemu. My taka pierwsza wizytę prenatalna mamy 23 grudnia. Mam nadzieję że nic się wtedy nie wydarzy. A ja mam ochotę na kiszone ogórki i śledzie he he :) wszystko wytrawne a słodkie fu fu nie ciągnie mnie :)
No i waga też na minusie
 
Ja tez chodziłam do psychologa, ale niestety nic mi to nie pomogło. Jeśli sama nie dasz rady się z tym ogarnąć to psycholog nie pomoże. Pani psycholog mi mówiła ze ona może mi pomoc ale ja tez muszę chcieć i próbowałam, ale niestety jak dla mnie narazie nie widzę takiej opcji, przerasta mnie to wszystko, a już wydaje mi się ze najgorsze co może być to to gadanie „ a wez odpuść sobie „ „ myśl o czymś innym” „ nie myśl o tym a samo przyjdzie” najgorsze gadanie jakie może być, ktoś kto nie był w takiej sytuacji i nie przeszedł tego wszystkiego w życiu tego nie zrozumie...
Jestem dzisiaj 4dpt i moja mama mi wyskoczyła z takimi tekstami... nooo myślałam, że ją „zjem” przez ten telefon. Więc bardzo dobrze Ciebie rozumiem 😊
 
reklama
Mój bardzo a ja jeszcze z dustansem podchodzę do wszystkiego. Na wizycie w zeszły piątek Bobo nasze też miało 2.5cm ale tętna jej nie mierzyłi nie wiem czemu. My taka pierwsza wizytę prenatalna mamy 23 grudnia. Mam nadzieję że nic się wtedy nie wydarzy. A ja mam ochotę na kiszone ogórki i śledzie he he :) wszystko wytrawne a słodkie fu fu nie ciągnie mnie :)
Hahaha czyli mamy podobnie😂a waga ja myślę że jest związane ze zmniejszeniem ilości leków😊
Daj znać jak będziesz po usg?! I nie stresuj się za bardzo tym krwawienie bo jak widać maleństwo dobrze się ma😍
 
Do góry