reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny.Dzis mam już 15 tydz i 3 dzien ciąży od kilku dni czuje lekkie ruchy bąbelka.Nie wiem czy pamiętacie ja się zmagalam z plamieniem krwawieniami.Kilka razy byłam to kontrolować za każdym razem słyszałam żeby się nie martwić i ze wszystko jest ok że to poprostu uroki pierwszego teymestru.Mieli rację!Wszelkie plamienia znikły z pierwszym trymestrem.Wiem wiem są one straszne i kojarza mam się z najgorszym.Pisze to bo może są tu dziewczyny które chociaż trochę podbuduje i uspokoje tym wpisem że nie oznacza to najgorszego i wiele z nas je może poprostu mieć.Teraz jestem cwana A pewnie jeśli kiedyś będę w ciazy i znów się pojawia dalej będę panikowac hehe no taki nasz urok.
 
Hej dziewczyny.Dzis mam już 15 tydz i 3 dzien ciąży od kilku dni czuje lekkie ruchy bąbelka.Nie wiem czy pamiętacie ja się zmagalam z plamieniem krwawieniami.Kilka razy byłam to kontrolować za każdym razem słyszałam żeby się nie martwić i ze wszystko jest ok że to poprostu uroki pierwszego teymestru.Mieli rację!Wszelkie plamienia znikły z pierwszym trymestrem.Wiem wiem są one straszne i kojarza mam się z najgorszym.Pisze to bo może są tu dziewczyny które chociaż trochę podbuduje i uspokoje tym wpisem że nie oznacza to najgorszego i wiele z nas je może poprostu mieć.Teraz jestem cwana A pewnie jeśli kiedyś będę w ciazy i znów się pojawia dalej będę panikowac hehe no taki nasz urok.
Super 🙂 to teraz oby do końca bez żadnych zbędnych niespodzianek 😉
 
Dopiero dwa lata temu się zbuntowałam i powiedziałam rodzince, że będę pakowała tylko te prezenty, które kupiłam. Przez lata wyglądało to tak:

Tata - zapakujesz mamie prezent?
Mama - zapakujesz wszystkim?
Brat - zapakujesz rodzicom?
Drugi brat - zapakujesz rodzicom?

Trzeba przyznać, że każdy z nich przychodził w innych terminach i każdy dzielnie pilnował moich drzwi, żeby nikt nie wlazł.

Co roku więc wiedziałam, które prezenty pod choinką są dla mnie.

No i zbuntowałam się.

Już pierwszego roku Tata tak zapakował, że każdy dostał nie to, co zaplanował nam dać. Nie przyznał się od razu :) my nic nie zarejestrowaliśmy (prezenty typu: figurka, ramka, kosmetyki). No ale nie wytrzymał i poprzekładał nam z rąk do rąk :)

Już trzeci rok będę się zastanawiać, co jest dla kogo! :)

Nadal w tym względzie jestem dzieciakiem.
Płakałam drugi miesiąc, że nie będę miala żywej choinki - wczoraj: "Eureka!!! Wstawię ją do kojca!!!!" (obowiązkowo ma mieć min. 180 cm, nie zejdę z tonu. Świerk, nic innego).
Ja choinkę uwielbiam, ale odpuszczam w tym roku. Nie upilnuje młodego. Bez choinki jest wyzwanie, bo żywe srebro to mało powiedziane. Więc idę w lampki zawieszone wysoko na oknach
 
7 dni leczony i UWAGA 7 dni nieleczony:) Poszło precz i niech nie wraca. Syn ma kwarantanne, siedzi zamknięty w swoim pokoju. Bardzo się cieszy bo mamcia internet włączyła i hula w gry.

Moja chyba choruje tak jak ja - dzisiaj już nie ma kataru, trochę rano pokichała i jej przeszło :D
Uff, dobrze że nie wzięła tego po tatusiu, bo tak to tydzień byłby z głowy :D

Dziewczyny właśnie jestem po pierwszej weryfikacji.
W sobotę miałam transfer jednej morulki w 4 dobie
3 dni po transferze to znaczy dzisiaj byłam na badaniach i beta pokazuje wynik 28,4
Progesteron 93,90
Estradiol 2845
Jest to ogólnie 21 dzień cyklu.
Co myślicie ? Ja już dostaje no wiecie pierd**ca 🤪

Za szybko na taką betę, to musi być pozostałość po pregnylu/ovitrelle.
W 6 dpt już będziesz coś wiedzieć.
Progesteron i estradiol ładnie :)

Kurczę to ja teoretycznie mogłabym iść na bete w tym tygodniu?W piątek miałam transfer dwóch kropeczek trzy dniowych

Nie, nie i jeszcze raz nie, po co sobie i kropkom stresu napędzac. W piątek beta na 99% będzie jeszcze 0. Najwcześniej 8 dpt, a już bezpieczniej 9 dpt.

Dziś 6 dpt, mam pedałować na betę, czy jeszcze odpuścić?

Jak masz mocne nerwy... Ale ja bym poczekala do 8 dpt

Pytanie techniczne do choinki - jak moja gwiazdeczka pełza to chyba mogę mieć żywa choinkę? Bombki na dole dam plastikowe...
 
reklama
Zrobiłam sobie dzisiaj (3 dpt 3 dniowego kropka) progesteron i estradiol iiiiii nie wiem co myśleć. Uważam, że jest z mało..
progesteron 19,7 nmol/l
Estradiol 650 pmol/l
Biorę:
3 x 1 estofem
3 x 1 duphaston
1 x 1 crinone

chyba dołożę sobie jeden lutinus, co myślicie ?
 
Do góry