reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ej, ej ej, ja tylko czasami sobie obejrzę 😂 Żeby się odmóżdżyć lekko😂. Ogólnie rzadko siadam przed Tv, ale namiętnie lubię oglądać Googelboxa;)
Ja też ostatnio googlebox zaczęłam oglądać, kiedyś tak się śmiałam że mąż wyszedł z łazienki i się pyta czy u mnie na pewno wszystko w porządku 😄 a potem zaczął oglądać ze mną cfaniak 😉
 
Ja też ostatnio googlebox zaczęłam oglądać, kiedyś tak się śmiałam że mąż wyszedł z łazienki i się pyta czy u mnie na pewno wszystko w porządku 😄 a potem zaczął oglądać ze mną cfaniak 😉
Ja na początku myślałam kto taki program wymyslil, a teraz sama dla odmozdzenia ogladam i smiechu kupe mamy z mezem 😀 :)

@Murawa trzymam kciuki za Twoj jakze ambitny plan! Myslami jestem z Toba!

Ja wlasnie zmierzam na wizyte kwalifikacyjna do transferu i mam nadzieje, ze za niecaly tydzien zabiore mojego ostatniego kropka! :)

Milego dnia wszystkim :)
 
Ja na początku myślałam kto taki program wymyslil, a teraz sama dla odmozdzenia ogladam i smiechu kupe mamy z mezem 😀 :)

@Murawa trzymam kciuki za Twoj jakze ambitny plan! Myslami jestem z Toba!

Ja wlasnie zmierzam na wizyte kwalifikacyjna do transferu i mam nadzieje, ze za niecaly tydzien zabiore mojego ostatniego kropka! :)

Milego dnia wszystkim :)
Trzymam kciukasy 😉
 
Dziewczyny właśnie jestem po pierwszej weryfikacji.
W sobotę miałam transfer jednej morulki w 4 dobie
3 dni po transferze to znaczy dzisiaj byłam na badaniach i beta pokazuje wynik 28,4
Progesteron 93,90
Estradiol 2845
Jest to ogólnie 21 dzień cyklu.
Co myślicie ? Ja już dostaje no wiecie pierd**ca 🤪
 
Kurczę to ja teoretycznie mogłabym iść na bete w tym tygodniu?W piątek miałam transfer dwóch kropeczek trzy dniowych
Dziewczyny właśnie jestem po pierwszej weryfikacji.
W sobotę miałam transfer jednej morulki w 4 dobie
3 dni po transferze to znaczy dzisiaj byłam na badaniach i beta pokazuje wynik 28,4
Progesteron 93,90
Estradiol 2845
Jest to ogólnie 21 dzień cyklu.
Co myślicie ? Ja już dostaje no wiecie pierd**ca [emoji2957]
 
reklama
Dziewczyny właśnie jestem po pierwszej weryfikacji.
W sobotę miałam transfer jednej morulki w 4 dobie
3 dni po transferze to znaczy dzisiaj byłam na badaniach i beta pokazuje wynik 28,4
Progesteron 93,90
Estradiol 2845
Jest to ogólnie 21 dzień cyklu.
Co myślicie ? Ja już dostaje no wiecie pierd**ca 🤪
Brałaś zastrzyk ovitrelle w dniu transferu?
 
Do góry