reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kurczę, to się zastanawiam, bo mi klinika kazała przyjść na I weryfikację 5.12, a transfer był 2.12 ale 5 dniowych zarodków. Do tego lekarka kazała wziąć po powrocie do domu pół ampułki ovitrelle.
 
reklama
kurczę, to się zastanawiam, bo mi klinika kazała przyjść na I weryfikację 5.12, a transfer był 2.12 ale 5 dniowych zarodków. Do tego lekarka kazała wziąć po powrocie do domu pół ampułki ovitrelle.
Invicta tak zawsze robi.. Ale w 3dpt weryfikacja bety nie ma sensu tym bardziej po ovitrelle.. Mówią że to dlatego aby przyrost sprawdzać...
 
Zrobiłam sobie dzisiaj (3 dpt 3 dniowego kropka) progesteron i estradiol iiiiii nie wiem co myśleć. Uważam, że jest z mało..
progesteron 19,7 nmol/l
Estradiol 650 pmol/l
Biorę:
3 x 1 estofem
3 x 1 duphaston
1 x 1 crinone

chyba dołożę sobie jeden lutinus, co myślicie ?

Niziutki ten progesteron po przeliczeniu na ng/ml, ale bez paniki bo bierzesz duphaston który nie wychodzi w krwi...
Ogólnie jak na cykl sztuczny to w porównaniu z nami tutaj to raczej trochę mało tego progesteronu Ci dali... Kontaktowalas się z lekarzem? Ja bym po kontakcie z lekarzem zwiększyła dawke...
Trzymam mocno kciukasy[emoji6][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Niziutki ten progesteron po przeliczeniu na ng/ml, ale bez paniki bo bierzesz duphaston który nie wychodzi w krwi...
Ogólnie jak na cykl sztuczny to w porównaniu z nami tutaj to raczej trochę mało tego progesteronu Ci dali... Kontaktowalas się z lekarzem? Ja bym po kontakcie z lekarzem zwiększyła dawke...
Trzymam mocno kciukasy[emoji6][emoji110][emoji110][emoji110]
Zwiększę sama ;) dr mi powie, że po co się denerwuje ;)
 
Hej dziewczyny.Dzis mam już 15 tydz i 3 dzien ciąży od kilku dni czuje lekkie ruchy bąbelka.Nie wiem czy pamiętacie ja się zmagalam z plamieniem krwawieniami.Kilka razy byłam to kontrolować za każdym razem słyszałam żeby się nie martwić i ze wszystko jest ok że to poprostu uroki pierwszego teymestru.Mieli rację!Wszelkie plamienia znikły z pierwszym trymestrem.Wiem wiem są one straszne i kojarza mam się z najgorszym.Pisze to bo może są tu dziewczyny które chociaż trochę podbuduje i uspokoje tym wpisem że nie oznacza to najgorszego i wiele z nas je może poprostu mieć.Teraz jestem cwana A pewnie jeśli kiedyś będę w ciazy i znów się pojawia dalej będę panikowac hehe no taki nasz urok.
O Kochana! Super słyszeć takie wieści💓💓💓my jakoś razem tranferowałyśmy, jak dobrze pamiętam😉
✊✊✊Nudnej ciąży do szczęśliwego rozwiązania! BUZIAKI😘😘😘
 
O Kochana! Super słyszeć takie wieści💓💓💓my jakoś razem tranferowałyśmy, jak dobrze pamiętam😉
✊✊✊Nudnej ciąży do szczęśliwego rozwiązania! BUZIAKI😘😘😘
Tak razem.Szkoda że wyniki nie były takie same ,ale z tego co czytam nie poddajesz się i dzialasz za co trzymam ogromne kciuki.Zazdroszcze siłowni też bym wygibasy podobała aż tchu braknie. Nadrobie po rozwiązaniu A zapowiada się że będzie co gubić hahaha
 
Wzajemnie!!! Mi się skojarzyło że świętami 😀😀😀no wiecie:Cicha noc...
Ale to pewnie dlatego, że nabyłam pierwsze prezenty i od razu zapakowałam, więc nastrój świąteczny powolutku do mnie przychodzi. Polecam patent z pakowaniem prezentów stopniowo i wcześniej niż na dzień przed wigilią😉Tylko wtedy koniecznie trzeba nakleić takie robocze karteczki, co tam w środku jest i dla kogo. Bo inaczej tragedia murowana. Jednego roku zapomniałam o karteczkach i kilka prezentów musiałam odpakować bo za cholerę nie pamiętała co tam jest... 😘😘😘
Dziewczyny może to będzie śmieszne Ale mam taką koleżankę że my razem to jak Edzia i Dagmarka [emoji1787] zawsze się z nas wszyscy śmieją
Agullka mam nadzieję że ty to Dagmarka😊
 
I mnie.. i chyba nie tylko! Ale ja zaczynam wierzyć, że ten 2020 będzie nasz. Kurza twarz.
Dziewczynki 2020 musi być wasz i basta. Murawcia ty trenuj bo później trzeba mieć kondycję żeby wózek do bagażnika chować i wyjmować i tak w kółko. Nadążyć za małym delikwentem....oj trzeba mieć kondycję.
 
reklama
Do góry