reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak razem.Szkoda że wyniki nie były takie same ,ale z tego co czytam nie poddajesz się i dzialasz za co trzymam ogromne kciuki.Zazdroszcze siłowni też bym wygibasy podobała aż tchu braknie. Nadrobie po rozwiązaniu A zapowiada się że będzie co gubić hahaha
Zdążysz. Zamieniłabym te wygibasy w ino moment na ciążowy brzuszek 💓💓💓
Co Ty! Ja się tam nie poddam😜💪Choćby skały srały🤣🤣🤣Taka ociekająca zajebistością osobowość, musi przekazać geny🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ahaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
@Śliwka12345 jak sobie radzisz z prolutexem? Znalazlas gdzies?

Mi lekarka troszke podciela skrzydla. Podejrzewa adenomioze i sama jakos nie daje nadzieji wielkiej na powodzenie, jak to stwierdzila, ze coraz wiecej rzeczy odkrywamy, ktore nie pomagaja :(
Decyzji co do transferu nie podjela. Mialam podejsc do wszystkiego bez wiekszych emocji, a wyje cala droge do domu :( takze w czwartek kolejna wizyta.
 
@Śliwka12345 jak sobie radzisz z prolutexem? Znalazlas gdzies?

Mi lekarka troszke podciela skrzydla. Podejrzewa adenomioze i sama jakos nie daje nadzieji wielkiej na powodzenie, jak to stwierdzila, ze coraz wiecej rzeczy odkrywamy, ktore nie pomagaja :(
Decyzji co do transferu nie podjela. Mialam podejsc do wszystkiego bez wiekszych emocji, a wyje cala droge do domu :( takze w czwartek kolejna wizyta.
[/QUOTE

@Śliwka12345, Kochana jak potrzebujesz na gwałt mogę jutro wysłać Ci Prolutex. Daj znać 😘
 
reklama
@Śliwka12345 jak sobie radzisz z prolutexem? Znalazlas gdzies?

Mi lekarka troszke podciela skrzydla. Podejrzewa adenomioze i sama jakos nie daje nadzieji wielkiej na powodzenie, jak to stwierdzila, ze coraz wiecej rzeczy odkrywamy, ktore nie pomagaja :(
Decyzji co do transferu nie podjela. Mialam podejsc do wszystkiego bez wiekszych emocji, a wyje cala droge do domu :( takze w czwartek kolejna wizyta.


Jeszcze raz, bo coś niewidoczne mi wyszło.
@Śliwka12345 jak potrzebujesz na gwałt jutro mogę wysłać Tobie Prolutex. Jakby co pisz priv.

Kurcze, co to ta ademioza? 😑
 
Do góry