reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wzajemnie!!! Mi się skojarzyło że świętami 😀😀😀no wiecie:Cicha noc...
Ale to pewnie dlatego, że nabyłam pierwsze prezenty i od razu zapakowałam, więc nastrój świąteczny powolutku do mnie przychodzi. Polecam patent z pakowaniem prezentów stopniowo i wcześniej niż na dzień przed wigilią😉Tylko wtedy koniecznie trzeba nakleić takie robocze karteczki, co tam w środku jest i dla kogo. Bo inaczej tragedia murowana. Jednego roku zapomniałam o karteczkach i kilka prezentów musiałam odpakować bo za cholerę nie pamiętała co tam jest... 😘😘😘

Dopiero dwa lata temu się zbuntowałam i powiedziałam rodzince, że będę pakowała tylko te prezenty, które kupiłam. Przez lata wyglądało to tak:

Tata - zapakujesz mamie prezent?
Mama - zapakujesz wszystkim?
Brat - zapakujesz rodzicom?
Drugi brat - zapakujesz rodzicom?

Trzeba przyznać, że każdy z nich przychodził w innych terminach i każdy dzielnie pilnował moich drzwi, żeby nikt nie wlazł.

Co roku więc wiedziałam, które prezenty pod choinką są dla mnie.

No i zbuntowałam się.

Już pierwszego roku Tata tak zapakował, że każdy dostał nie to, co zaplanował nam dać. Nie przyznał się od razu :) my nic nie zarejestrowaliśmy (prezenty typu: figurka, ramka, kosmetyki). No ale nie wytrzymał i poprzekładał nam z rąk do rąk :)

Już trzeci rok będę się zastanawiać, co jest dla kogo! :)

Nadal w tym względzie jestem dzieciakiem.
Płakałam drugi miesiąc, że nie będę miala żywej choinki - wczoraj: "Eureka!!! Wstawię ją do kojca!!!!" (obowiązkowo ma mieć min. 180 cm, nie zejdę z tonu. Świerk, nic innego).
 
Dziewczyny właśnie jestem po pierwszej weryfikacji.
W sobotę miałam transfer jednej morulki w 4 dobie
3 dni po transferze to znaczy dzisiaj byłam na badaniach i beta pokazuje wynik 28,4
Progesteron 93,90
Estradiol 2845
Jest to ogólnie 21 dzień cyklu.
Co myślicie ? Ja już dostaje no wiecie pierd**ca 🤪
Miałaś pregnyl podany? Za wcześnie na betę ciążowa.. Progesteron wysoko to dobrze!
 
reklama
Do góry