reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czyli cały czas od tego? A mówili jak długo to plamienie może potrwać? Jak Ty się w ogóle czujesz?
W szpitalu mi powiedziała Pani doktor że do momentu aż się łożysko nie wyksztalci u dzidzi czyli do 16tc. Ogólnie to zależy jak dzień dziś np boli mnie podbrzusze więc martwię się czy to jest normalne. No i te plamienia to mnie psychicznie wykanczaja. Po za tym super
 
reklama
nie lubie byc SCISKANA :p

@bazylia128, serio??? To masz problem😉
Ja za to lubię 😜
Nie lubie zaś takich dysput, kto mądrzejszy itp.
Nie lubie też, jak ktoś mi mówi, kiedy mam tu zaglądać, bądź też jak wyglądać zza krzaków (bo mogę np. Jak pół du.. py🤣)
Jesteś na forum od sierpnia, chyba dobrze widzę? To może nie wiesz. Ja pochodziłam ostatni raz we wrześniu (ostatnia blastka z tej procedury), niestety się nie udało. Od tego czasu zapierdzielam na dwa etaty, biorę jeszcze dorywcza prace plus się uczę. (że nie wspomnę o najważniejszym planie#murawalaskanawiosnę 😁) Wszystko po to, by uzbierać kasę na kolejne podejście.
WIĘC MOŻE DLATEGO TAK RZADKO TU JESTEM.
Za moich dawnych czasów mniej było takiej zaczepności, więcej humoru i nikt się nie obrażał za mówienie jak jest, bo każda z Nas doskonale wiedziała, że nic w tym złego nie ma-bo Przeca Wszystkie walczymy o to samo💓

Ps. Miłego dnia Laski. Ja właśnie zbieram się do tej drugiej roboty😘☕
 
Dziewczyny podpowiedzcie proszę, czy jak się odstawi antyki i przychodzi plamienie to od kiedy liczy się 1dc... Od pierwszego dnia jak jest plamienie czy od dnia kiedy @ rozkreci się na dobre?? Jest to dla mnie ważne żeby ustalić od kiedy ten 1dc liczyć i kiedy estrofem zacząć przyjmować (mam od 2dc...)
Mnie uczono:pierwszy dc od krwawienia.
Ja często brudzę nawet 3 dni.
 
Tez mi sie goraco zrobilo.. mam nadzieje,ze jak lekarz powiedzial,ze sie stawic w 2dc to miejsce znajda.. w koncu mnie prowadzą.. a ja nie wiem kiedy przyjdzie @... ehh

A mówisz, że to polecenie lekarza i musisz w ten dzień mieć wizytę? Sorki, że tak mówię o oczywistych rzeczach, ale ja np. zapominałam od razu powiedzieć i babka na recepcji mówiła nie raz brak miejsc. Dopiero jak doprecyzowałam to nagle znajdowało się te 15 min😉
 
Część dziewczyny.
Ktoś tu jeszcze w trakcie procedury?
My wczoraj mieliśmy transfer (5 doba od zapłodnienia).
Ogólnie: pierwsze podejście, 14 pęcherzyków, 12 cumulusów, 11 dojrzałych komórek jajowych . Do tego 4 dobre zarodki wv5 dobie i trzy , na które embriolog czeka. Transfer z jednym zarodkiem.
U mnie translokacja zrównoważona między 4 i 14 chromosomem.
Gryfy.
 
Dzień dobry wszystkim. Za oknem ciemno ja od 6 na nogach (bardzo rzadko mi się to zdarza) Mikołajki się zbliżają, trzeba się zaopatrzyć w czekoladki. Na weekend planujemy ubrać choinkę [emoji13]

Dziewczyny kochane tak się ostatnio zastanawiałam i pomyślałam ze o tym napisze- czy nie sądzicie ze nazwa naszego wątku trochę nie pasuje?? Jest tu bardzo dużo kobiet tych aktywnych i tych co w krzakach siedzą w trakcie lub przed in vitro, może zastanówmy się czy mnie lepiej byłoby zmienić nazwę ?? Oczywiście nie chce nikomu tego narzucać. Tak tylko mi przyszło do głowy 🤪

Miłego dzionka Wam życzę, pomyślcie czy w ogóle warto jakieś zmiany wprowadzać [emoji8]
 
reklama
Dzień dobry wszystkim. Za oknem ciemno ja od 6 na nogach (bardzo rzadko mi się to zdarza) Mikołajki się zbliżają, trzeba się zaopatrzyć w czekoladki. Na weekend planujemy ubrać choinkę [emoji13]

Dziewczyny kochane tak się ostatnio zastanawiałam i pomyślałam ze o tym napisze- czy nie sądzicie ze nazwa naszego wątku trochę nie pasuje?? Jest tu bardzo dużo kobiet tych aktywnych i tych co w krzakach siedzą w trakcie lub przed in vitro, może zastanówmy się czy mnie lepiej byłoby zmienić nazwę ?? Oczywiście nie chce nikomu tego narzucać. Tak tylko mi przyszło do głowy 🤪

Miłego dzionka Wam życzę, pomyślcie czy w ogóle warto jakieś zmiany wprowadzać [emoji8]

Ja w tych krzakach siedzę i czasem się odzywam [emoji23] bo narazie Niemam nic do powiedzenia . Nazwa wątku mogłaby być naprzyklad invitrove dzidziusie [emoji8] tak optymistycznie .
 
Do góry