reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny podpowiedzcie proszę, czy jak się odstawi antyki i przychodzi plamienie to od kiedy liczy się 1dc... Od pierwszego dnia jak jest plamienie czy od dnia kiedy @ rozkreci się na dobre?? Jest to dla mnie ważne żeby ustalić od kiedy ten 1dc liczyć i kiedy estrofem zacząć przyjmować (mam od 2dc...)
Ja tez zawsze mam z tym problem, bo u mnie czasami plamienia trwaja kilka dni, czasem okres jest caly "brazowy" i nie widze krwi aby od tego dnia liczyc.. jak mam brac leki to modle się o ta krew. Ale kiedys jedna lekarka mi powiedziala,ze skoro mam takie brazowe okresy to 1dc mam liczyc jak beda naprawde mocne te plamienia.. jak okres.
 
Hej, Czy może ktoś mi podpowiedzieć gdzie znajdę dziewczyny które chcą zamieniać się terminami wizyt u docenta Pasnika?
Na fb, zrobiłam Ci zrzut ekranu, dodaj się do grupy i tam zapytaj może się ktoś zamieni
Screenshot_20191202-202436.png
 
Ja tez zawsze mam z tym problem, bo u mnie czasami plamienia trwaja kilka dni, czasem okres jest caly "brazowy" i nie widze krwi aby od tego dnia liczyc.. jak mam brac leki to modle się o ta krew. Ale kiedys jedna lekarka mi powiedziala,ze skoro mam takie brazowe okresy to 1dc mam liczyc jak beda naprawde mocne te plamienia.. jak okres.
No ja właśnie pamiętam że lekarz mówił kiedyś żeby dnia plamienie nie liczyć jako 1dc.. Mi sie zawsze coś rozkręca ale po antykac nie jest skapa i dłużej najpierw plamie ... Dzięki za podpowiedź!
 
Dziewczyny podpowiedzcie proszę, czy jak się odstawi antyki i przychodzi plamienie to od kiedy liczy się 1dc... Od pierwszego dnia jak jest plamienie czy od dnia kiedy @ rozkreci się na dobre?? Jest to dla mnie ważne żeby ustalić od kiedy ten 1dc liczyć i kiedy estrofem zacząć przyjmować (mam od 2dc...)

Gdzieś czytałam ze plamienie to nie okres i jeżeli się rozkręci po południu to 1dc liczymy od następnego dnia dopiero.
 
Dobrej nocy. Spokojnej :)
Wzajemnie!!! Mi się skojarzyło że świętami 😀😀😀no wiecie:Cicha noc...
Ale to pewnie dlatego, że nabyłam pierwsze prezenty i od razu zapakowałam, więc nastrój świąteczny powolutku do mnie przychodzi. Polecam patent z pakowaniem prezentów stopniowo i wcześniej niż na dzień przed wigilią😉Tylko wtedy koniecznie trzeba nakleić takie robocze karteczki, co tam w środku jest i dla kogo. Bo inaczej tragedia murowana. Jednego roku zapomniałam o karteczkach i kilka prezentów musiałam odpakować bo za cholerę nie pamiętała co tam jest... 😘😘😘
 
reklama
Do góry