reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry wszystkim. Za oknem ciemno ja od 6 na nogach (bardzo rzadko mi się to zdarza) Mikołajki się zbliżają, trzeba się zaopatrzyć w czekoladki. Na weekend planujemy ubrać choinkę [emoji13]

Dziewczyny kochane tak się ostatnio zastanawiałam i pomyślałam ze o tym napisze- czy nie sądzicie ze nazwa naszego wątku trochę nie pasuje?? Jest tu bardzo dużo kobiet tych aktywnych i tych co w krzakach siedzą w trakcie lub przed in vitro, może zastanówmy się czy mnie lepiej byłoby zmienić nazwę ?? Oczywiście nie chce nikomu tego narzucać. Tak tylko mi przyszło do głowy 🤪

Miłego dzionka Wam życzę, pomyślcie czy w ogóle warto jakieś zmiany wprowadzać [emoji8]
Ja bym zostawiła. Jak coś jest dobre to po co zmieniać. Poza tym dzięki nazwie trafiają tu nowe osóbki, a stare (i niech nikt się nie obraża bo ja tu o sobie od 03.2018) i tak nie chcą się odkleić. Tak myślę, ale i tak się nigdzie nie wybieram więc nawet pod innym szyldem będę zaglądać 😉
 
Probuje ogarnac kanlendarz ;) bede to mogla robic dokladnie o 9:30. Wtedy zarzad najczesciej pije kawiszcze :) Jesli, ktoras osobka bedzie chiala zeby dopisac wazne wydarzenie do kalendarza, to bardzo prosze o priv albo oznaczenie mnie w wiadomosci. Bedzie mi latwiej wychwycic :) Trzeba go uzupelnic bo mamy spore braki :)
Jesteś cud nie kobieta!!! Kalendarz uratowany!!!
No wczoraj jak czytałam te dyskusje to miałam taką wizję że jakby się w jednej pracy spotkało kilka z nas to byśmy się albo pokochały bez granic albo pozabijały😂😂😂I chyba to drugie bardziej realne by było. Ale widzę, że już wszystko dobrze i o to chodzi!!! Ja Was i tak uwielbiam😘😘😘
 
Jesteś cud nie kobieta!!! Kalendarz uratowany!!!
No wczoraj jak czytałam te dyskusje to miałam taką wizję że jakby się w jednej pracy spotkało kilka z nas to byśmy się albo pokochały bez granic albo pozabijały😂😂😂I chyba to drugie bardziej realne by było. Ale widzę, że już wszystko dobrze i o to chodzi!!! Ja Was i tak uwielbiam😘😘😘
I ja Ciebie uwielbiam ;) przykro mi ze tak sie wczoraj stalo ale czasmi tez musze swoje dorzucic. Taka juz jestem i nie lubie jak ktos komus podcina skrzydla ;)
 
A mówisz, że to polecenie lekarza i musisz w ten dzień mieć wizytę? Sorki, że tak mówię o oczywistych rzeczach, ale ja np. zapominałam od razu powiedzieć i babka na recepcji mówiła nie raz brak miejsc. Dopiero jak doprecyzowałam to nagle znajdowało się te 15 min[emoji6]
Tak robię. Ostatnio tez byl problem z wcisnieciem, kobietka kazala się kontaktowac z lekarzem, no i tak bylo. On mnie wcisnął. Mam nadzieje, ze tym razem tez tak będzie. Najgorzej, ze ja nigdy nie mogę nic zaplanowac przez te nieregularne małpiszony...
 
reklama
Do góry