reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@bazylia128, serio??? To masz problem😉
Ja za to lubię 😜
Nie lubie zaś takich dysput, kto mądrzejszy itp.
Nie lubie też, jak ktoś mi mówi, kiedy mam tu zaglądać, bądź też jak wyglądać zza krzaków (bo mogę np. Jak pół du.. py🤣)
Jesteś na forum od sierpnia, chyba dobrze widzę? To może nie wiesz. Ja pochodziłam ostatni raz we wrześniu (ostatnia blastka z tej procedury), niestety się nie udało. Od tego czasu zapierdzielam na dwa etaty, biorę jeszcze dorywcza prace plus się uczę. (że nie wspomnę o najważniejszym planie#murawalaskanawiosnę 😁) Wszystko po to, by uzbierać kasę na kolejne podejście.
WIĘC MOŻE DLATEGO TAK RZADKO TU JESTEM.
Za moich dawnych czasów mniej było takiej zaczepności, więcej humoru i nikt się nie obrażał za mówienie jak jest, bo każda z Nas doskonale wiedziała, że nic w tym złego nie ma-bo Przeca Wszystkie walczymy o to samo💓

Ps. Miłego dnia Laski. Ja właśnie zbieram się do tej drugiej roboty😘☕
W ogole nie rozumiem... przez chwile sie zastanawialam czy napewno do mnie piszesz :)
Chyba nie sadzisz, ze ci cokolwiek wypomnialam ? A moze sadzisz? :)
Wszystkie tu mamy ciezko a napewno nie latwo, ale nikomu sie tu nie ulewa OOO JAKA JESTEM ZAPRACOWANA :) To jest przeciez twoj wybor. I w ogole nie wiem po co o tym do mnie piszesz bo to nie jest zupelnie na temat, o ktorm pisalysmy. Moze musialas zeby ci ulzylo. Jesli tak to prosze bardzo, jak ci to pomoze to mozesz sie wyzyc na mnie :)
Ciagle sie tylko zakrywasz tym jak dlugu tu jestes na forum. Przykro mi ze juz tak dlugo. Ja tez wolala bym siedziec w domku i cieszyc sie dzieckiem. Ale niestety jedziemy na tym samym wozku :(
I nie denerwuj sie na mnie prosze.
Trzeba tez nabrac troche dystansu do siebie i calej sytuacji.
Ja nie jestem konfliktowa osoba ale mam dosc specyficzne poczucie humoru, ktore nie kazdy rozumie.
Jesli cie naprawde urazilam to cie bbbaaaaarrrdddzzzo bardzo przepraszam.
 
reklama
W ogole nie rozumiem... przez chwile sie zastanawialam czy napewno do mnie piszesz :)
Chyba nie sadzisz, ze ci cokolwiek wypomnialam ? A moze sadzisz? :)
Wszystkie tu mamy ciezko a napewno nie latwo, ale nikomu sie tu nie ulewa OOO JAKA JESTEM ZAPRACOWANA :) To jest przeciez twoj wybor. I w ogole nie wiem po co o tym do mnie piszesz bo to nie jest zupelnie na temat, o ktorm pisalysmy. Moze musialas zeby ci ulzylo. Jesli tak to prosze bardzo, jak ci to pomoze to mozesz sie wyzyc na mnie :)
Ciagle sie tylko zakrywasz tym jak dlugu tu jestes na forum. Przykro mi ze juz tak dlugo. Ja tez wolala bym siedziec w domku i cieszyc sie dzieckiem. Ale niestety jedziemy na tym samym wozku :(
I nie denerwuj sie na mnie prosze.
Trzeba tez nabrac troche dystansu do siebie i calej sytuacji.
Ja nie jestem konfliktowa osoba ale mam dosc specyficzne poczucie humoru, ktore nie kazdy rozumie.
Jesli cie naprawde urazilam to cie bbbaaaaarrrdddzzzo bardzo przepraszam.
Ah i zapomnialam dodoac skoro nas tak podczytujesz zza krzakow tzn ze jednak masz czas zeby cos napisac, bo to chyba nie zajmuje duzo wiecej czasu :)
Wiem musialam i juz sie zamykam.
 
@bazylia128, serio??? To masz problem😉
Ja za to lubię 😜
Nie lubie zaś takich dysput, kto mądrzejszy itp.
Nie lubie też, jak ktoś mi mówi, kiedy mam tu zaglądać, bądź też jak wyglądać zza krzaków (bo mogę np. Jak pół du.. py🤣)
Jesteś na forum od sierpnia, chyba dobrze widzę? To może nie wiesz. Ja pochodziłam ostatni raz we wrześniu (ostatnia blastka z tej procedury), niestety się nie udało. Od tego czasu zapierdzielam na dwa etaty, biorę jeszcze dorywcza prace plus się uczę. (że nie wspomnę o najważniejszym planie#murawalaskanawiosnę 😁) Wszystko po to, by uzbierać kasę na kolejne podejście.
WIĘC MOŻE DLATEGO TAK RZADKO TU JESTEM.
Za moich dawnych czasów mniej było takiej zaczepności, więcej humoru i nikt się nie obrażał za mówienie jak jest, bo każda z Nas doskonale wiedziała, że nic w tym złego nie ma-bo Przeca Wszystkie walczymy o to samo💓

Ps. Miłego dnia Laski. Ja właśnie zbieram się do tej drugiej roboty😘☕
Kuźwa, wykończysz mi się kobitko🙁. Dbaj o siebie😘 Myślę, że Bazylka nie to miała na myśli, żeby Cię w jakiś sposób urazić😘. Nie zrozumiałyście po prostu swoich żartów;)
 
Probuje ogarnac kanlendarz ;) bede to mogla robic dokladnie o 9:30. Wtedy zarzad najczesciej pije kawiszcze :) Jesli, ktoras osobka bedzie chiala zeby dopisac wazne wydarzenie do kalendarza, to bardzo prosze o priv albo oznaczenie mnie w wiadomosci. Bedzie mi latwiej wychwycic :) Trzeba go uzupelnic bo mamy spore braki :)
 
Proszę wpisz mnie 13.12 beta hcg
Probuje ogarnac kanlendarz ;) bede to mogla robic dokladnie o 9:30. Wtedy zarzad najczesciej pije kawiszcze :) Jesli, ktoras osobka bedzie chiala zeby dopisac wazne wydarzenie do kalendarza, to bardzo prosze o priv albo oznaczenie mnie w wiadomosci. Bedzie mi latwiej wychwycic :) Trzeba go uzupelnic bo mamy spore braki :)
 
reklama
Do góry