reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
eh, od wczoraj walczę z glutami...trzymajcie kciuki, żeby szybko minęło, bo czuję się sama jak wielki glut... Tak więc, widzisz... Czuję się trochę jak w tym dowcipie gdzie rabin poradził żeby kupić kozę...
Kuruj się Kochana!!! A może, tak po cichu myślę, to i lepiej przed transferem. Organizm na walce z czym innym się skupi✊✊✊
 
Kuruj się Kochana!!! A może, tak po cichu myślę, to i lepiej przed transferem. Organizm na walce z czym innym się skupi✊✊✊
No tak, doprecyzować trzeba. Dzieć ma gluta. Weź to człowieku wyciągnij jak się broni, jakbym mu nie wiem co chciała zrobić. No więc moja energia życiowa jest aktualnie pożerana przez gluta... 😀Mnie w sumie też boli gardło, więc pewnie coś mi też jest (jakbym poszła do lekarza to bym się dowiedziała co:infekcja😉). No i właśnie tak sobie myślę, że może to i lepiej. Lekka infekcja jeszcze nikogo nie zabiła, a ilu tu osobom pomogła 😉No więc wybaczcie Kochane, że tak mnie jakby mniej, ale jak tylko glut pójdzie precz to zobaczycie różnicę😀
 
No tak, doprecyzować trzeba. Dzieć ma gluta. Weź to człowieku wyciągnij jak się broni, jakbym mu nie wiem co chciała zrobić. No więc moja energia życiowa jest aktualnie pożerana przez gluta... 😀Mnie w sumie też boli gardło, więc pewnie coś mi też jest (jakbym poszła do lekarza to bym się dowiedziała co:infekcja😉). No i właśnie tak sobie myślę, że może to i lepiej. Lekka infekcja jeszcze nikogo nie zabiła, a ilu tu osobom pomogła 😉No więc wybaczcie Kochane, że tak mnie jakby mniej, ale jak tylko glut pójdzie precz to zobaczycie różnicę😀
Ejjj. To oby przeszedł szybko ten Glut straszliwy!
A Dzieć niech szybciutko nam zdrowieje😘😘😘
 
reklama
Niestety nie zawsze ilość przekłada się na jakość,czego oczywiście Laurce nie życzę.
Także kochana @Laurka2019 moooocne -jak stąd do księżyca-kciukasy za cudowne jajeczka💕💕💕💕




Ty Crejzolllllka jesteś Kochana😜😜😜 i like it!!! I oby,oby się udało-a jak ogarnęłaś dwójeczkę tak przystojną ,to ogarniesz i 3💪💪💪


Poza tym-siemka Babeczki-jak widać przypomnienie ustawione częściej niż 1x-obyście wiedziały co czynicie😅😅😅😅.
Ja ledwo się toczę po wczorajszych biegach....kto wymyślił cały ten hasztag #murawalaskanawiosnę🤔🤔🤔?
Dorwę to nogi z dupska powyrywam🥴🥴🥴
gdybys czesciej zagladala to wiedziala bys ze dziewczyna miala problem z wyprodukowaniem jakichkolwiek komorek takze napewno jest mega progres ;)
 
Do góry