reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

DZIEN DOBRY!!! kochane :) ja wczoraj prawie caly dzien przespalam i cala noc. Mazek donosil tylko herbatke z imbirem :) dzisiaj w pracy wszyscy cos ode nie chca, a mi sie nie chce :) I nawet maz przyszedl o 11 na kawke (taki mamy zwyczaj bo Lukasz pracuje w domu ), a ja sie prawie slowem nie odezwalam :) W ten weekend bylam bardzon egoistyczna, mylalam tylo o sobie. Chociaz jak bylimsy na zakupach w czestochowie to kupilam patere na ciasto A TO OZNACZA ze nie ja bede z tego naczynia jadla a raczej maz :) buziaki dla was kochane MOJE :)
😘😘😘Ja nawet nie mam takiego naczynia jak patera na ciasto😀się powodzi😉A u mnie w domu niezmiennie od wczoraj panuje glut... W sumie za oknem też nieciekawie więc pasuje idealnie.
@AleAle27 Ja niestety nie dam rady z kalendarzem. Ja ledwo swoje życie ogarniam. Tym bardziej, że forum ogarniam z doskoku na komórce, a to chyba tak się nie da z kalendarzem działać. Szkoda, żeby nikt się nie podjął? Może jest jakaś bardziej czasowa dobra duszyczka?
No ja właśnie umówiłam się na przyszły poniedziałek na podgląd endo i decyzje o transferze.
 
reklama
DZIEN DOBRY!!! kochane :) ja wczoraj prawie caly dzien przespalam i cala noc. Mazek donosil tylko herbatke z imbirem :) dzisiaj w pracy wszyscy cos ode nie chca, a mi sie nie chce :) I nawet maz przyszedl o 11 na kawke (taki mamy zwyczaj bo Lukasz pracuje w domu ), a ja sie prawie slowem nie odezwalam :) W ten weekend bylam bardzon egoistyczna, mylalam tylo o sobie. Chociaz jak bylimsy na zakupach w czestochowie to kupilam patere na ciasto A TO OZNACZA ze nie ja bede z tego naczynia jadla a raczej maz :) buziaki dla was kochane MOJE :)
No to jak jest już patera to będzie zabawa, będzie się działo!
 
Hej, czy któraś z Was miała transfer na cyklu sztucznym w 23dc ??? Dziś u mnie @ po odstawieniu antyków już przyszła więc transfer przypadnie na 23dc..
 
😘😘😘Ja nawet nie mam takiego naczynia jak patera na ciasto😀się powodzi😉A u mnie w domu niezmiennie od wczoraj panuje glut... W sumie za oknem też nieciekawie więc pasuje idealnie.
@AleAle27 Ja niestety nie dam rady z kalendarzem. Ja ledwo swoje życie ogarniam. Tym bardziej, że forum ogarniam z doskoku na komórce, a to chyba tak się nie da z kalendarzem działać. Szkoda, żeby nikt się nie podjął? Może jest jakaś bardziej czasowa dobra duszyczka?
No ja właśnie umówiłam się na przyszły poniedziałek na podgląd endo i decyzje o transferze.
Patera to taki jakby zwykly polmisek z wieszakiem :) nic wyszukanego bardziej staare klimaty :) ale tak jak usidzeimy z lukaszkiem do ciacha (ja tylko do kawki) to robi klimat i nadrabiamy pewne tematy :)
 
bedac w poznaniu znalazlam taki pyszny wynalazek jak WĄTROBIANKA :) jest mega przepyszna i juz chyba dwa tygdnie jem tylko papryke pokrojona w lódeczke wysmarowna watrobianka. Tak mi to smakuje, ze nie potrafie i nawet nie chce sie od tego odciagnac. Wotróbki nie zjem a ten przysmak jest uhhmmmmmm :)
 
reklama
Do góry