reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam wynik, niestety po raz trzeci porażka[emoji24][emoji24][emoji24] Beta nie drgnęła. 6dpt 5 dniowej blastki. Przedostatniej. Znikam na jakiś czas. Muszę się jakoś poskładać do kupy, a chyba tym razem to chwilę zajmie...

Ja pier..le tak wierzyłam ze Ci się udało tym razem 🥺 przytulam mocno! Odpocznij, wypłacz się i wracaj tu do nas!
 
Mam wynik, niestety po raz trzeci porażka😭😭😭 Beta nie drgnęła. 6dpt 5 dniowej blastki. Przedostatniej. Znikam na jakiś czas. Muszę się jakoś poskładać do kupy, a chyba tym razem to chwilę zajmie...
Kochana trzymaj się ... strasznie przykro . Ale powtórzę po raz kolejny - 2020 będzie naszym rokiem ❤️
 
Bardzo mi przykro😔 wiem że te siły do dalszej walki wrócą szybciej niż ci się wydaje. Trzeba się wypłakac i działać dalej.
Chyba masz rację. Na początku miałam ochote zwinąć się w kulkę i gdzieś schować. Na szczęście nie mogłam. Posprzatalam kuchnie, wyrzucilam parę niepotrzebnych rzeczy, wstawilam pranie, poukładałam z młodym zabawki. I jakos ta złość na cały świat mi trochę się zmniejszyła... Na pewno nie odpuścimy, co to to nie!!!
 
reklama
@Netiaskitchen mam złamane serce :(
Ale wiesz ze to nie koniec! Napewno jest ci ciezko bo masz pod opieka synka. Ale t wlasnie dla niego musisz sie trzymac i masz tez przeciez wspanialego meza. wierzę ze razem przez to przejdziecie.
Moze to cie nie pocieszy ale wiesz tez ze 3 transfer to nie tak duzo,
Za chwile ochloniesz ale jak juz to zrobisz to musisz sie zastanowic co dalej. Gdzie szukac i w czym jest problem. Nie wiem czy badalas immuno i insuline? Jesli to chyba najwyzszy czas.
Wiem ze to okrutne co teraz napisze ale kazdy nie udany transfer zbliza cie do celu. Uczy i pomaga nam znalezc przyczyne niepowodzen. Ty tez znajdziesz...i juz niedlugo bedzie dobrze.
Trzymaj sie mocno i wracaj do nas jak najszybciej bo my tu bez ciebie nie damy rady :)
 
Do góry