reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam Dziewczyny- u mnie pierwsze podejście,jutro się dowiem czy pod koniec tygodnia dojdzie do punkcji, to wszystko przeraża mnie i stresuje jak niewiem 🙈 mam nadzieję że znajdę w Was wsparcie, które tak mi i pewnie każdej z nas jest teraz potrzebne😊
Cześć!!! Fajnie że jesteś 😊Dobrze trafiłaś 😊Trzymam kciuki za punkcję. A gdzie się leczysz? Opowiesz coś więcej o sobie?
 
Witam Dziewczyny- u mnie pierwsze podejście,jutro się dowiem czy pod koniec tygodnia dojdzie do punkcji, to wszystko przeraża mnie i stresuje jak niewiem 🙈 mam nadzieję że znajdę w Was wsparcie, które tak mi i pewnie każdej z nas jest teraz potrzebne😊

Cześć :-)
Ja miałam punkcję w środę a transfer dziś... Radość miesza się z niepewnością... lata starań, mnóstwo gabinetów lekarskich, procedury i leki, aż trudno uwierzyć, że ten dzień nastał, że i ja w końcu dostałam swoją szansę 😊
Betę z krwi mam mieć za tydzień w czwartek...
Wiem jak się czujesz, dopiero co przeszłam tę drogę, mam nadzieję, że już niedługo obie zobaczymy te "magiczne" dwie kreski, a potem... Oby tylko zdrowe były 😊😍
 
reklama
Do góry