reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja jestem takim przypadkiem bo w 6dpt tylko 9 a w 12 dpi tylko 117.. docent P stwierdził że to mogło się skończyć wtedy biochemiczna tak jak wcześniejszy transfer bo uważa że u mnie przyczyną niepowodzeń była i nadal jest immunologia i może przechodziłam akurat infekcje i dzięki temu zarodek sobie poradził...musiał przy tym być silny zarodek.. Brzmi jak jakaś czarna magia ale coś w tym jest bo się udało...
to i i tak prawie polowa wiecej tego co miala @cikulinka... Ty mialas podane dwa zarodki wiec u ciebie to i tak innaczej.
 
reklama
Dziewczyny, po mojej histeroskopii wiem tyle,ze w macicy bylo ladnie, czysto, w jamie macicy bylo ognisko endometriozy i mi wypalili a jajowody pracowaly dobrze. Moja kochana dr zalatwila mi wyjscie do domu, wiec wieczorem mnie wypuszczą, ale mam troche odpoczac, wiec dostalam zwolnienie do konca tygodnia. Brzuch mnie nie boli, troche krwawie i peka mi glowa chyba z emocji. Pani dr przy okazji zrobila mi streching, gdyby sie okazalo,ze zaczna mnie w grudniu szykowac do nastepnego podejscia. Jak bedzie potrzeba to powtorzymy w klinice. Mam w planach odpocząć ten tydzien i czekam n kolejn @ i kolejną walkę.
Dawaj do boju !!!!
Wracaj szybko do siebie
 
Trudno określić, czy to dzięki temu, czy nie...mieliśmy AH i EG, mamy bliźniaki.
Teraz podchodzimy do kolejnego transferu (prawdopodobnie pod koniec tygodnia lub na początku następnego) i powiedziałam lekarzowi wprost, że chcemy wszystko to, co dostali chłopcy. Czy to dobrze? Nie wiem. Może to wyrzucanie pieniędzy w błoto w celu uspokojenia sumienia? Nie chcę sprawdzać. Po prostu biorę (choć drogie...).
A bliźniaki masz 1jajowe czy z dwóch zarodków?
 
reklama
Do góry