reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A powiedz jaki zarodek miałaś transferowany i za którym transferem z accofilem się udało? Partner jakie hla-c?
Czulas jakieś objawy zagnieżdzania?

Blastycysta rozmrożona, pierwszy transfer z Accofilem (wcześniej nieudane 2 bez), absolutnie żadnych objawów. Hla-c Ci wkleję, bo ja z tego nie kapuje za wiele
IMG_2416.JPG
 
KIR AA, udany transfer więc ja oczywiście że o Tobie pamiętam [emoji6]
No a te wszystkie leki wiadomo że organizmowi nie służą...
A poza tym to jak się czujesz? Będzie córeczka czy synek?

Córeczka. Fizycznie nienajgorzej, poza bólem i pieczeniem w prawym podżebrzu (stąd pomysł wykonania prób) i anemią. Za to towarzyszy mi ogromny schiz, bo dr Google pisze o zespole hellp, wiec już schodzę na nerwy. Psychicznie bardzo zle znoszę te ciążę. Naprawdę bardzo. Powiem Wam, ze te całe stresy z zapłodnieniami, transferami itd to było nic w porównaniu z tym, co przeżywam teraz. Taka chora głowa widocznie.
Mam nadzieje, ze gdy Wam się uda będziecie to znosić lepiej. Trzymam kciuki @Forget-me-not
 
reklama
Do góry