reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy są obecne na sali kobiety, które sprawdzają, czy z ciąża wszystko w porządku macając się po piersiach i sprawdzając czy są wrażliwe? Czy tylko mnie porąbało? :D
Bo właśnie dziś przestały mnie boleć a ostatnio to wskazywało na poronienie... i nie wiem czy robić betę i mieć spokój, bo wizyta dopiero we czwartek, a to i tak będzie 5t2d więc nie wiem, czy będzie cokolwiek widać.
o_Oo_Oo_O
Ja mamnto samo, ostatnia bete robilam jak byla na etapie 430 i usg w 19 dpt gdzie lekarz stwierdzil tylko orawidlowy pecherzyk ciazowy na ten dzien. Powiedzial ,ze 11,10 usg i piwinno byc widac plod. Ja oanikuje bo wczesniej czulam w brzuchu ,ze dzieje sie i piersi nie szlo dotknac a teraz..piersi mozna zgniatac sa tylko zylki male widoczne ale bolec przestaly..no i w brzuchu cicho i jakos tak normalnie. Nie czuje sie jak w ciazy juz. Dlatego boje sie jak skurczybyk:(
 
reklama
Nie ma opcji, żeby wziąć je na raz. Nie chcę ich stracić od razu...i trochę już nie wierzę w te morfologie, bo takich że niby ślicznych to już straciliśmy 4,a z jednego takiego jest Maksik. Zostały 5.2.1 i 3.2.2.
To zostały Ci blastki super jakości, kto Ci powiedział że są słabe?? Ja mam 2BC i 5 dniowa morule tylko więc te są raczej słabiej rokujace...
 
U mnie wszystkie wyniki były dobre, u męża bardzo słabe wiązanie plemnikow z hialuronianem (poniżej 20%przy normie 80%).Jak na razie tylko jeden transfer był udany, drugi z kolei czyli w kwietniu 2018 (z niego mamy syna), a teraz dwa kolejne transfery nic się nie ruszyło. Zostały nam 2 mrozaczki. Już trochę ochlonęłam po tych wynikach, ale miałam takie przeczucie że się uda tym razem. I jak widać taka że mnie wróżka jak z koziej wiecie czego trąba...
Przykro :(
 
Ja też mam super blastki a efektów brak :( więc kity satelity z tymi ocenami...
No tez tak uważam, embriolog nawet mi mówiła że morula w piątej dobie też dobrze rokuje, muszą ja tylko powodować jeszcze dobę dłużej po rozmrozeniu do blastki.. Ja miałam teraz 2 razy crio z dużo ładniejszy blastek i dupa .. Jeśli to immunologia to morfologia zarodka może już nie mieć większego znaczenia.. Ja na ostatnie crio chce wykluczyć ten wariant podając immunoglobuliny.. Innego pomysłu juz nie mam...
 
Dziewczynki, jak częsć z Was wie po kilku latach walki i 5 stymulacjach na własnych komórkach zdecyzdowaliśmy się na kd. Chciałam próbować w czechach ale logistycznie teraz tego nie ogarniemy a nie chce czekac. Polecicie mi jakas klinike w PL? Jestem z Warszawy. z góry dziękuję

Fajnie że wracasz :)
@Agniecha1508 bedzie lub już podeszła do crio z kd, może coś Ci podpowie.
Aga, daj też znać co u ciebie!
 
reklama
Ja mamnto samo, ostatnia bete robilam jak byla na etapie 430 i usg w 19 dpt gdzie lekarz stwierdzil tylko orawidlowy pecherzyk ciazowy na ten dzien. Powiedzial ,ze 11,10 usg i piwinno byc widac plod. Ja oanikuje bo wczesniej czulam w brzuchu ,ze dzieje sie i piersi nie szlo dotknac a teraz..piersi mozna zgniatac sa tylko zylki male widoczne ale bolec przestaly..no i w brzuchu cicho i jakos tak normalnie. Nie czuje sie jak w ciazy juz. Dlatego boje sie jak skurczybyk:(
Idę jutro zrobię betę i we czwartek, przygotuje się mentalnie do wizyty.
 
Do góry