reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
My mamy refundacje leków tylko. Choć to i tak ulga. Mamy już bliźniaki i mój luby jest zadowolony. To ja czuję jakbym miała wielką dziurę w sercu która tylko dziecko może zapełnić. Wiem że to egoizm z mojej strony ale nie upieralam się przy in vitro. Proponowałam też adopcje.
Stara nie jestem bo 33 a luby 36 ale patrząc z perspektywy 7 lat jakie dzieli stymulacje to bardzo sie nam wyniki pogorszyly. Zwlaszcza lubemu. Plemników 0.1 wiec niezbyt. I duza fragmentacja dna. Takze mysle ze im dluzej bedziemy czekac tym zmniejszamy nasze szanse.
Muszę się z tym przespać. Na razie mi ciężko. Kiedy poprzednie transfery były klapa luby był zawsze przy mnie. Także dużo myślenia przede mną.
Dziękuję że mogę na was liczyć.
Dzień dobry dziewczynki. Mój mąż miał z nasieniem podobny problem i inni lekarze mówili ze nic się z tym nie da zrobic. Trafiliśmy na mądrego lekarza który rozpisał nam witaminy ale nie milion w jednym tylko wszystkie osobno - kazał kupić z firmy swanson albo solgar i kazał jeść przez 3 miesiące. Nie uwierzysz ale fragmentacja polepszyła się o 40%. Gdzieś poszukam rozpiskę i moge podeslac.
 
No i u mnie dupa. Znaczy beta 1. 7dpt to już pozamiatane. Ale oczywiście będą mi kazali odstawić leki dopiero w piątek po ost weryfikacji. I znowu nie wiadomo co. Zostały nam 2 najsłabsze mrozaczki, jak się z nimi nie uda to też się zapisze do Paśnika. Może mi się coś popsuło w międzyczasie
 
No i u mnie dupa. Znaczy beta 1. 7dpt to już pozamiatane. Ale oczywiście będą mi kazali odstawić leki dopiero w piątek po ost weryfikacji. I znowu nie wiadomo co. Zostały nam 2 najsłabsze mrozaczki, jak się z nimi nie uda to też się zapisze do Paśnika. Może mi się coś popsuło w międzyczasie
A jaka przyczyną u was jest?
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤


Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Zawszę warto wierzyć, że coś pięknego wkrótce się wydarzy.❤

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-10-07 sylwia113 beta!!!!!!!
2019-10-08 goffa13 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-11 Netiaskitchen beta!!!!!!!
2019-10-11 Witamitawegaminka wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

@sylwia113. Trzymamy kciuki za betę. ❤❤
@Netiaskitchen Bardzo mi przykro :(
 
Witajcie dziewczyny.
Podchodzę w czwartek do crio, ale ciągle mam wrażenie, że powinnam jeszcze poczekać. Moje endometrium w 13dc miało tylko 6mm. Jestem teraz na naturalnym cyklu. Wcześniej 2 cykle były na sztucznym, ale endometrium ciągle miało max. 6mm. Teraz doktor chce spróbować podać zarodek, jednakże ciągle powtarza, że endometrium powinno mieć minimum 7mm. No i zgupiałam. Miała któraś z Was crio przy 6mm i było udane?
 
Dziewczynki, jak częsć z Was wie po kilku latach walki i 5 stymulacjach na własnych komórkach zdecyzdowaliśmy się na kd. Chciałam próbować w czechach ale logistycznie teraz tego nie ogarniemy a nie chce czekac. Polecicie mi jakas klinike w PL? Jestem z Warszawy. z góry dziękuję
 
reklama
Do góry