reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No i u mnie dupa. Znaczy beta 1. 7dpt to już pozamiatane. Ale oczywiście będą mi kazali odstawić leki dopiero w piątek po ost weryfikacji. I znowu nie wiadomo co. Zostały nam 2 najsłabsze mrozaczki, jak się z nimi nie uda to też się zapisze do Paśnika. Może mi się coś popsuło w międzyczasie
:( smutno... Ale dobrze że masz plan.. U mnie podobnie, 2 najsłabsze zostały.. Rozważasz wziac oba na raz? Pamiętasz jaką morfologie mają?
 
reklama
A jaka przyczyną u was jest?
U mnie wszystkie wyniki były dobre, u męża bardzo słabe wiązanie plemnikow z hialuronianem (poniżej 20%przy normie 80%).Jak na razie tylko jeden transfer był udany, drugi z kolei czyli w kwietniu 2018 (z niego mamy syna), a teraz dwa kolejne transfery nic się nie ruszyło. Zostały nam 2 mrozaczki. Już trochę ochlonęłam po tych wynikach, ale miałam takie przeczucie że się uda tym razem. I jak widać taka że mnie wróżka jak z koziej wiecie czego trąba...
 
:( smutno... Ale dobrze że masz plan.. U mnie podobnie, 2 najsłabsze zostały.. Rozważasz wziac oba na raz? Pamiętasz jaką morfologie mają?
Nie ma opcji, żeby wziąć je na raz. Nie chcę ich stracić od razu...i trochę już nie wierzę w te morfologie, bo takich że niby ślicznych to już straciliśmy 4,a z jednego takiego jest Maksik. Zostały 5.2.1 i 3.2.2.
 
reklama
Do góry