reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No są najsłabsze z tych wszystkich co były, ale jak widać ta ich jakość to nie wszystko
A jakie aMH miałaś, możesz przypomnieć? U was nasienie OK? Podobno po ciąży organizm się resetuje i nawet jeśli ciąża była ksiazkowa i nie było problemów z immunologia to już nie ma znaczenia bo mogło się wszystko przestawić..
 
reklama
No tez tak uważam, embriolog nawet mi mówiła że morula w piątej dobie też dobrze rokuje, muszą ja tylko powodować jeszcze dobę dłużej po rozmrozeniu do blastki.. Ja miałam teraz 2 razy crio z dużo ładniejszy blastek i dupa .. Jeśli to immunologia to morfologia zarodka może już nie mieć większego znaczenia.. Ja na ostatnie crio chce wykluczyć ten wariant podając immunoglobuliny.. Innego pomysłu juz nie mam...
Ja będę mieć teraz podawany 3 raz zarodek 5.1.1 i będę go badać genetycznie. Bo ja już też pomysłu nie mam. No i 1x accofil zastosujemy
 
Dziewczyny ja mam pytanie. Zapłodnili mi tylko 6 jajeczek ( wiek 27 podczas pobrania).Reszta niezaplodniona zamrozona. Czy to prawda że niezaplodnione mają marne szanse na rozmrozenie?
 
Idę jutro zrobię betę i we czwartek, przygotuje się mentalnie do wizyty.
Ja ogólnie zrobiłam tylko dwie bety, progresteron i estradiol. Mogę iść na usg w środę, bo mój gin z mojej miejscowości mi mówił, że powinno być już coś widać ale 17. 10 mam wizytę w klinice więc chyba poczekam do tego czasu. Ja z objawów to tylko czasami lekko pobolewa mnie w macicy i czasami krzyż A tak to nic cisza. Musimy dziewczyny uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzeje, że wszystko będzie ok.
 
Dziewczyny ja mam pytanie. Zapłodnili mi tylko 6 jajeczek ( wiek 27 podczas pobrania).Reszta niezaplodniona zamrozona. Czy to prawda że niezaplodnione mają marne szanse na rozmrozenie?
Kochana, jakie tylko??? u mnie z 6, to 2 zapłodnili i od razu jeden odpadł! Miałam jednego i siedzi w brzuchu póki co :)
Jesteś szczęsciarą :)
 
Ja ogólnie zrobiłam tylko dwie bety, progresteron i estradiol. Mogę iść na usg w środę, bo mój gin z mojej miejscowości mi mówił, że powinno być już coś widać ale 17. 10 mam wizytę w klinice więc chyba poczekam do tego czasu. Ja z objawów to tylko czasami lekko pobolewa mnie w macicy i czasami krzyż A tak to nic cisza. Musimy dziewczyny uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzeje, że wszystko będzie ok.
razem z pierwszym poronieniem zabrano mi radość z ciąży, mam czarne myśli i po prostu na sucho patrzę, z dystansem, żeby się nie przyzwyczajać. We czwartek wizyta ale w głowie niestety siedzi, żeby sprawdzić i tak zrobię dla spokoju, którego potrzebuję :(
 
reklama
Do góry