reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny, ja po wizycie i jest zielone światło na ten cykl.
9dc Endo trochę małe bo niecałe 6 ma ale w poniedziałek następny podgląd i decyzja. Dolozony mam estrofem, w sumie 4 dziennie i mam nadzieje ze do poniedzialku jeszcze pieknie urosnie.

Wstępnie 19-20 wrzesień transfer.

Wszystkie zalecenia pasnika zaakceptowane przez lekarza, teraz tylko czekać na ten dzień, a później na bete
Wpisuję do kalendarza!!! wizytę poniedziałkową ,co do transferu dasz znać :) Endo wcale niczego sobie! jeszcze podrośnie ,także spoko :)
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już wrzesień - kobietki, to będzie nasza jesień! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

2019-09-11 Netiaskitchen II weryfikacja ✊✊✊
2019-09-11 Justi55 wizyta przed transferem ✊✊✊
2019-09-12 Goffa13 beta!!!✊✊✊
2019-09-12 Murawa beta!!!✊✊✊
2019-09-12 Linaaa Wizyta przed transferem ✊✊✊
2019-09-14 Netiaskitchen III weryfikacja,betka!!!!✊✊✊
2019-09-16 E-lenna wizyta przed transferem✊✊✊
2019-09-16 Nataliaa93 wizyta u ginekologa
2019-09-18 Skarbulenka wizyta-podglądanie Maluszka❤❤❤
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie Maluszka ❤❤❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u DR Paśnika
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbuleńka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już wrzesień - kobietki, to będzie nasza jesień! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

2019-09-11 Netiaskitchen II weryfikacja ✊✊✊
2019-09-11 Justi55 wizyta przed transferem ✊✊✊
2019-09-12 Goffa13 beta!!!✊✊✊
2019-09-12 Murawa beta!!!✊✊✊
2019-09-12 Linaaa Wizyta przed transferem ✊✊✊
2019-09-14 Netiaskitchen III weryfikacja,betka!!!!✊✊✊
2019-09-16 E-lenna wizyta przed transferem✊✊✊
2019-09-16 Nataliaa93 wizyta u ginekologa
2019-09-18 Skarbulenka wizyta-podglądanie Maluszka❤❤❤
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie Maluszka ❤❤❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u DR Paśnika
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbuleńka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


Doberek kochane!!!
DZISIAJ WIEEELKIE KCIUKASY ZA @Netiaskitchen ❤❤❤za betkę!!!PAMIĘTAJMY,ŻE TO 6DPT :)
@Justi55 ogromne kciuki za zielone światełko-proszę się odmeldować po wizycie :)
@anett96 ,Ty robisz tą betkę dziś???Kciukasy!!!!

Kobity przypominam o oznaczaniu mnie w wiadomościach jak trzeba kogoś wpisać!
Za działające w krzakach też trzymamy kciuki!!!! :)
 
Doberek kochane!!!
DZISIAJ WIEEELKIE KCIUKASY ZA @Netiaskitchen ❤❤❤za betkę!!!PAMIĘTAJMY,ŻE TO 6DPT :)
@Justi55 ogromne kciuki za zielone światełko-proszę się odmeldować po wizycie :)
@anett96 ,Ty robisz tą betkę dziś???Kciukasy!!!!

Kobity przypominam o oznaczaniu mnie w wiadomościach jak trzeba kogoś wpisać!
Za działające w krzakach też trzymamy kciuki!!!! :)
Kochana Ty spać nie możesz czy wstajesz tylko na leki? Moja wizyta przełożyłasię na jutro więc dziś niestety muszę iść normalnie do pracy
 
Boże ,tak w ogóle to ja mam dzisiaj już zajęty dzień na maksa,koniec spania.Muszę Ciotunię moją odebrać ze szpitala-czeka mnie jakieś 300 km jazdy( chyba nic mi nie będzie??).Jeszcze zupiny jakiejś chcę Jej nagotować.Taka trudna sytuacja u Niej w chacie,ni ma kto Jej pomóc :( BARDZO DOBRA Kobita a tu takie nieszczęście.W dwa miechy schudła 26 kg.prawie nic nie może jeść-jedynie zblendowane jakieś zupiny.Była teraz w szpitalu,to nic nie pomogli :(powiedzieli,że nie na ten oddział trafiła :( kuwwwwaaa szkoda słów na tą naszą służbę zdrowia.A Ona z bólu wytrzymać nie może-jedynie morfina trochę pomaga :( Nie ma sprawiedliwości :( Sorki za smuty.
Miłego dnia Kochane!!!
 
Dziewczyny od doc.P mam pytanie prosze pomozcie... wizyte u doc mam 28.10, od poczatku pazdziernika bede brac metypred by powtorzyc w Invikcie badane NK z endometrium wiec bede brac estrofem od 2dc I lutinus odpowiednio przed... jedna co mnie martwi to to ze docent moze nie bedzie chcial zlecic jakis konkretnych badan przy ktorych nie powinnam brac sterydu... czy do badania cytokin albo allo-mlr nie powinno byc sie w trakcie brania sterydu? Generalnie chce teraz powierzyc badanie immunologi jemu ale tez umowilam sie juz iz powtorze w Invikcie NK z endo by sprawdzic czy zostal zbity Ich za wysoki poziom miesiac po metypredzie.. Co mysliscie, czy doc.zleci mi badania mimo iz bede w takie brania sterydu do zbadania NK w endo?

Aduś wydaje mi się ,że nie można być na sterydzie do tych badań.raczej na pewno do większości.No ale najlepiej zapytać Docenta-może napisz mu maila??
 
reklama
Boże ,tak w ogóle to ja mam dzisiaj już zajęty dzień na maksa,koniec spania.Muszę Ciotunię moją odebrać ze szpitala-czeka mnie jakieś 300 km jazdy( chyba nic mi nie będzie??).Jeszcze zupiny jakiejś chcę Jej nagotować.Taka trudna sytuacja u Niej w chacie,ni ma kto Jej pomóc :( BARDZO DOBRA Kobita a tu takie nieszczęście.W dwa miechy schudła 26 kg.prawie nic nie może jeść-jedynie zblendowane jakieś zupiny.Była teraz w szpitalu,to nic nie pomogli :(powiedzieli,że nie na ten oddział trafiła :( kuwwwwaaa szkoda słów na tą naszą służbę zdrowia.A Ona z bólu wytrzymać nie może-jedynie morfina trochę pomaga :( Nie ma sprawiedliwości :( Sorki za smuty.
Miłego dnia Kochane!!!
Szacun laska!!! Dobrze że ciocia ma Ciebie!!! Pamiętaj, że dobro wraca. A zupa jakas konkretna ma być?
 
Do góry