reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Szacun laska!!! Dobrze że ciocia ma Ciebie!!! Pamiętaj, że dobro wraca. A zupa jakas konkretna ma być?
Nie... Brszczyk biały jej pichce... Zblenduje od razu, dam w słoik i będzie miała na dwa dni.
Potem moja Mama jest na miejscu to jakoś tam do Niej podejdzie.
To moja Chrzestna wogole. Zawsze taka babka na czasie, młodzieżowa. Ja w związku z tym, że jestem 4 z 5 nas wogole, to z Mamą moją słaby miałam kontakt jak byłam nastolatką - dopiero tak koło 26 lat zrobiło się lepiej i teraz jest super, ale do czego zmierzam. Z Ciotka zawsze mogłam pogadać o wszystkim, serio jak z kumpelą a i zawsze podpowiedziała coś ale w taki mądry sposób, nie narzucała nic. No i teraz takie coś. Oby z tego wyszła.... ✊✊✊
 
Mam budzik, mam, bo pierwsze leki, ze względu na robotę, brałam już o 4.30 no i tak zostało :D :D :D
Dzisiaj mam nadzieję że będzie wielki dzień i dostanę awans na dyrektora oddziału niby odpowiedź ma być do piątku, ale może już dzisiaj się wszystko wyjaśni, tak bardzo bym chciała. Stwierdziłam że pomimo in vitro będę starać się o to.
@Murawa Mi nie raz o 8 wstać ciężko do pracy, a leki przez sen brałam mam nadzieję że z Ciocia będzie wszystko dobrze.
Może dodaj ten link do kalendarza to codziennie będę klikać jak tylko się pokaże?
 
Dzisiaj mam nadzieję że będzie wielki dzień i dostanę awans na dyrektora oddziału niby odpowiedź ma być do piątku, ale może już dzisiaj się wszystko wyjaśni, tak bardzo bym chciała. Stwierdziłam że pomimo in vitro będę starać się o to.
@Murawa Mi nie raz o 8 wstać ciężko do pracy, a leki przez sen brałam mam nadzieję że z Ciocia będzie wszystko dobrze.
Może dodaj ten link do kalendarza to codziennie będę klikać jak tylko się pokaże?

Życzę powodzenia w awansie✊✊✊✊oby wszystko poszło po Twojej myśli Kochana! I awans i przede wszystkim bejbik.
Masz rację z tym linkiem od jutra wkleje w kalendarz :yes: :yes: :yes:
 
@Justyska13 Aż się wzruszyła. ❤❤ Za Ciebie też cały czas trzymam kciuki. Musisz chyba jeszcze dać mężowi czas.

@ilmenau Wszystko w porządku, jakoś w listopadzie,mam iść sprawdzić endometrium. I na miesiąc przed kolejnym transferem mam się wybrać do lekarza i prawdopodobnie będzie wprowadzony jeszcze jeden lek.

To czekamy na ciebie :) teraz odpocznij i trochę poszalej ;)
 
Nie... Brszczyk biały jej pichce... Zblenduje od razu, dam w słoik i będzie miała na dwa dni.
Potem moja Mama jest na miejscu to jakoś tam do Niej podejdzie.
To moja Chrzestna wogole. Zawsze taka babka na czasie, młodzieżowa. Ja w związku z tym, że jestem 4 z 5 nas wogole, to z Mamą moją słaby miałam kontakt jak byłam nastolatką - dopiero tak koło 26 lat zrobiło się lepiej i teraz jest super, ale do czego zmierzam. Z Ciotka zawsze mogłam pogadać o wszystkim, serio jak z kumpelą a i zawsze podpowiedziała coś ale w taki mądry sposób, nie narzucała nic. No i teraz takie coś. Oby z tego wyszła.... ✊✊✊
Zdrówka dla cioci!!! Niech będzie wszystko dobrze :)
 
reklama
Do góry