reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Aariciaa co u Ciebie? Udało Ci się dostać do lekarza?
Wczoraj byłam w klinice, wieczorem nie miałam już siły na internety :) Z piekła do nieba! Okazuje się, że to był krwiak, jakieś pozostałości jeszcze są, ale z Maluszkiem wszystko w porządku. Ma 7mm, trochę słabo był widoczny ze względu na ułożenie, ale lekarz mówi, że wszystko ok. Słyszałam bicie serduszka :) Mam nadzieję, że podobnych sensacji już nie będę miała jak ostatnio. Obawiam się każdej wizyty w toalecie, czy aby znowu krwi nie będzie. Mam za to inny problem, zrobiła mi się alergiczna pokrzywka od dezodorantu kilka dni temu, nie chce sama przejść. Doktor pozwolił mi smarować Tridermem, ale może któraś z Was ma jakieś doświadczenia, czym naturalnie to złagodzić. Oszaleję, w nocy spać nie mogę, a ostatnie co mi teraz trzeba, to stres i bezsenne noce.
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji173][emoji173][emoji173]Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś[emoji173][emoji173][emoji173]

Już wrzesień - kobietki, to będzie nasza jesień! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

2019-09-11 Netiaskitchen II weryfikacja [emoji110][emoji110][emoji110]
2019-09-11 Justi55 wizyta przed transferem [emoji110][emoji110][emoji110]
2019-09-12 Goffa13 beta!!![emoji110][emoji110][emoji110]
2019-09-12 Murawa beta!!![emoji110][emoji110][emoji110]
2019-09-12 Linaaa Wizyta przed transferem [emoji110][emoji110][emoji110]
2019-09-14 Netiaskitchen III weryfikacja,betka!!!![emoji110][emoji110][emoji110]
2019-09-16 E-lenna wizyta przed transferem[emoji110][emoji110][emoji110]
2019-09-16 Nataliaa93 wizyta u ginekologa
2019-09-18 Skarbulenka wizyta-podglądanie Maluszka[emoji173][emoji173][emoji173]
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie Maluszka [emoji173][emoji173][emoji173]
2019-09-29 Pola0702 wizyta u DR Paśnika
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbuleńka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
O kochana, a co stało się z kalendarzem? Ja tam się wpisałam co prawda wczoraj (tu mnie nie ma), ale wcześniej wyglądał jakoś... inaczej [emoji28]
 
Wczoraj byłam w klinice, wieczorem nie miałam już siły na internety :) Z piekła do nieba! Okazuje się, że to był krwiak, jakieś pozostałości jeszcze są, ale z Maluszkiem wszystko w porządku. Ma 7mm, trochę słabo był widoczny ze względu na ułożenie, ale lekarz mówi, że wszystko ok. Słyszałam bicie serduszka :) Mam nadzieję, że podobnych sensacji już nie będę miała jak ostatnio. Obawiam się każdej wizyty w toalecie, czy aby znowu krwi nie będzie. Mam za to inny problem, zrobiła mi się alergiczna pokrzywka od dezodorantu kilka dni temu, nie chce sama przejść. Doktor pozwolił mi smarować Tridermem, ale może któraś z Was ma jakieś doświadczenia, czym naturalnie to złagodzić. Oszaleję, w nocy spać nie mogę, a ostatnie co mi teraz trzeba, to stres i bezsenne noce.
Cieszymy się, że z Maluszkiem oki:)
Widzisz, mowiłyśmy, że będzie dobrze :) Buziole Mamuśka :-*
 
O kochana, a co stało się z kalendarzem? Ja tam się wpisałam co prawda wczoraj (tu mnie nie ma), ale wcześniej wyglądał jakoś... inaczej [emoji28]
No namieszalam trochu. Trza szukać kopii 1, na tym pasku na dole, a najlepiej to mi powiedz to dopiszę nie wiem jak to przywrócić :no: :no: :no: :hmm: :hmm: :hmm: sorrrrrrryyyyyy
 
Dziewczyny, moja wczorajsza beta w 14dpt wyszła 673, także chyba jest dobrze
Zmagam się z mega zaparciami, wręcz kiepską perystaltyką jelit, myślę że to z uwagi na zbyt duża dawkę luteiny (3x2) Dodatkowo zrobiłam badanie stężenia progresteronu i wyszło 245. Czekam na dalsze wskazówki od doktorka.
 
Dziewczyny, moja wczorajsza beta w 14dpt wyszła 673, także chyba jest dobrze
Zmagam się z mega zaparciami, wręcz kiepską perystaltyką jelit, myślę że to z uwagi na zbyt duża dawkę luteiny (3x2) Dodatkowo zrobiłam badanie stężenia progresteronu i wyszło 245. Czekam na dalsze wskazówki od doktorka.
Gratuluję!!! No próg megaaa ale i betka spora :-*
 
reklama
Do góry