reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Myślisz?że ten ból może to oznaczać?
Czasami się zastanawiam czy mozna coś czuć...Aj myślałam że będzie luz ale jak syn śpi i brak zajęcia to w głowie się miesza od myślenia.Co ma być to i tak bedzie
U mnie zawsze ale to zawsze jak czulam cos po transferze to beta byla pozytywna. Raz nie czulam kompletnie nic i beta 0.1
Mysle ze to bardzo dobry objaw. Ja mam jutro usg. Ale mam okropne bole. Jajnikow po obu stronachi skurcze macicy i dosc mocne. One tak ciagna nawet do kolana. Biore no - spe al emalo daje. Przerazaja mnie te bole Znowu jestem zalamana...
 
U mnie zawsze ale to zawsze jak czulam cos po transferze to beta byla pozytywna. Raz nie czulam kompletnie nic i beta 0.1
Mysle ze to bardzo dobry objaw. Ja mam jutro usg. Ale mam okropne bole. Jajnikow po obu stronachi skurcze macicy i dosc mocne. One tak ciagna nawet do kolana. Biore no - spe al emalo daje. Przerazaja mnie te bole Znowu jestem zalamana...
Ile tej nospy bierzesz??? Magnez łykasz???
 
U mnie zawsze ale to zawsze jak czulam cos po transferze to beta byla pozytywna. Raz nie czulam kompletnie nic i beta 0.1
Mysle ze to bardzo dobry objaw. Ja mam jutro usg. Ale mam okropne bole. Jajnikow po obu stronachi skurcze macicy i dosc mocne. One tak ciagna nawet do kolana. Biore no - spe al emalo daje. Przerazaja mnie te bole Znowu jestem zalamana...
To ja Cię pociesze że takie bóle u mnie trwały do około 12 tygodnia ciąży będziemy trzymać kciuki oby zadlawial się u ciebie mały bobasem który od samego początku robi mamie psikusy
 
Taaaakkkkk:) już dwupak przynajmniej na chwilkę :)
Właśnie wracam po akupunkutrze do domku.
Biere relanium i idę w kimono.
Rozmroził się Kropuś dobrze podobno.,transfer mój lekarz mi robił też mówi, że w porzo wszystko więc co pozostaje??? Być dobrej myśli i czekać ☺☺☺☺☺Swoją drogą jak się nie uda to zastanawiam się ją jak pociesze tyle trzymających kciuki :p :p :p ;) ;) ;)
dobrej myśli masz być teraz!!! Żadnych czarnych scenariuszy teraz proszę nie zapodawać. Jak koniecznie musisz mieć czarny scenariusz to włącz sobie netflixa czy coś
 
dobrej myśli masz być teraz!!! Żadnych czarnych scenariuszy teraz proszę nie zapodawać. Jak koniecznie musisz mieć czarny scenariusz to włącz sobie netflixa czy coś
Jestem, jestem dobrej myśli :)
A na netfilixie właśnie skończyła się Planeta Singli 3 z której obejrzałam początek i koniec :D :D :D reszta przespana:ninja2::ninja2::ninja2:relanium działa :-*
 
reklama
Do góry