reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny moje kochane od kilku dni umieram, przeziębienie plus zapalenie gardła dzis juz nie dałam rady i wzielam paracetamol bo boje sie ze jak nie zatrzymam tego to skończy sie zapaleniem płuc i antybiotykiem :-( oj mam nadzieje ze nie zaszkodzi to mojej dzidzi ❤️
 
Dobre humorki widzę ;)
Ja niestety nie mam dobrych wieści, wiedziałam, że tak będzie aleee miałam cień nadziei. Więc tak beta w 7 dpt 3,3 a w 12 <1,0 także tegooo. Dobre jest to, że coś się zadziało. A teraz czekam na okres i do boju z kolejną stymulacją.
Teraz chcemy transferować 2 zarodki (mam nadzieję, że będzie dużo zdrowych i pięknych kropusiów) i niech się dzieje ;) mój maż mówi, że znając nasze szczęście to będą albo bliźniaki albo trojaczki ;d więc nie ma co się smucić tylko cycki do przodu i goooo ! ;)
 
Dziewczyny niestety beta nawet nie drgnęła. Profesorów też zrobiłam i jest 19,5. Drugi raz i nawet nie ruszyła. Będziemy walczyć dalej

Przykro mi:(
Który to dpt??? Mały ten progesteron.
Ja dziś miałam 16,9 rano(prolutex biorę wieczorem) i doc kazał zwiększyć prolutex do 2x dziennie...
Oluś a Ty robiłaś jakieś dodatkowe badania??? Tarczyca? Immunologia???
 
Dobre humorki widzę ;)
Ja niestety nie mam dobrych wieści, wiedziałam, że tak będzie aleee miałam cień nadziei. Więc tak beta w 7 dpt 3,3 a w 12 <1,0 także tegooo. Dobre jest to, że coś się zadziało. A teraz czekam na okres i do boju z kolejną stymulacją.
Teraz chcemy transferować 2 zarodki (mam nadzieję, że będzie dużo zdrowych i pięknych kropusiów) i niech się dzieje ;) mój maż mówi, że znając nasze szczęście to będą albo bliźniaki albo trojaczki ;d więc nie ma co się smucić tylko cycki do przodu i goooo ! ;)

Kur. .... Przykro mi :(nie tak miało być.
Dobrze, że od razu idziesz do przodu. Nie będzie czasu na rozkmine, mnie zawsze napędza pozytywnie nowy plan :)
Tulam :-*
 
Dziewczyny moje kochane od kilku dni umieram, przeziębienie plus zapalenie gardła dzis juz nie dałam rady i wzielam paracetamol bo boje sie ze jak nie zatrzymam tego to skończy sie zapaleniem płuc i antybiotykiem :-( oj mam nadzieje ze nie zaszkodzi to mojej dzidzi ❤
Teraz mówią lekarze, że paracetamol spokojnie do 4 na dobę możesz bezpiecznie w ciąży brać.
Trzymam✊✊✊✊, byś szybciutko wróciła do zdrowia :)
 
Przykro mi:(
Który to dpt??? Mały ten progesteron.
Ja dziś miałam 16,9 rano(prolutex biorę wieczorem) i doc kazał zwiększyć prolutex do 2x dziennie...
Oluś a Ty robiłaś jakieś dodatkowe badania??? Tarczyca? Immunologia???
To 11dot i brała 3x lutinus i 2 x duphaston. Nie, nie robiłam innych badań, lekarz mi nie proponował mam nadzieję że może tym razem coś zaproponuje bo to chyba słabo jak dwa podejścia i w żadnym ani drgnęło. Mam jeszcze 4 mrozaczki. Mam nadzieję że kolejny będzie udany
 
reklama
To 11dot i brała 3x lutinus i 2 x duphaston. Nie, nie robiłam innych badań, lekarz mi nie proponował mam nadzieję że może tym razem coś zaproponuje bo to chyba słabo jak dwa podejścia i w żadnym ani drgnęło. Mam jeszcze 4 mrozaczki. Mam nadzieję że kolejny będzie udany
Zasugeruj, i tego proga oznacz wcześniej, bo zawsze wtedy można zareagować a to ważne! Ciśnij lekarza!!!
 
Do góry