reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To 11dot i brała 3x lutinus i 2 x duphaston. Nie, nie robiłam innych badań, lekarz mi nie proponował mam nadzieję że może tym razem coś zaproponuje bo to chyba słabo jak dwa podejścia i w żadnym ani drgnęło. Mam jeszcze 4 mrozaczki. Mam nadzieję że kolejny będzie udany
Zbadaj wszystko przed kolejnym transferem ;) szkoda kropków ;)
Musimy walczyć, kto jak nie my ? ;)
 
reklama
Przykro mi:(
Który to dpt??? Mały ten progesteron.
Ja dziś miałam 16,9 rano(prolutex biorę wieczorem) i doc kazał zwiększyć prolutex do 2x dziennie...
Oluś a Ty robiłaś jakieś dodatkowe badania??? Tarczyca? Immunologia???
Robiłaś w dniu transferu badanie progesteronu tak? Sama od siebie czy zalecenie kliniki? Ja nie mam robić i się tak zastanawiam
 
Taka mnie refleksja właśnie naszła, że to nasze forum to w dzisiejszych czasach, taka wyspa na morzu wszechobecnego hejtu. Pewnie jedna z niewielu... Bo sama jak już byłam w ciąży próbowałam wchodzić na inne fora, ale jakoś mi nie pasowały, zawsze trafiały się wymadrzajace się jednostki, krytyka taki itp, a tu czułam się najlepiej. No i samo to, że laseczki zaglądają tu już po szczęśliwym rozwiązaniu też pokazuje, że to miejsce ma MOC. Takie przemyślenia w 1dpt
 
Dziewczyny moje kochane od kilku dni umieram, przeziębienie plus zapalenie gardła dzis juz nie dałam rady i wzielam paracetamol bo boje sie ze jak nie zatrzymam tego to skończy sie zapaleniem płuc i antybiotykiem :-( oj mam nadzieje ze nie zaszkodzi to mojej dzidzi ❤

Paracetamol nie zaszkodzi, tak jak piszesz antybiotyk jest gorszy ale są też takie, które można przyjmować w ciąży.

Sprawdź sobie składnik czynny leku tutaj, jedna kolumna dotyczy leków przy laktacji a drugą leków w ciąży

Legenda:

Na katar polecam sinulan express forte (może być stosowany w ciąży, korzystałam z niego) lub pre.nalen katar. A poza tym rosolek, mieszanka miód z cytryna i imbirem i hop do łóżka!

Taka mnie refleksja właśnie naszła, że to nasze forum to w dzisiejszych czasach, taka wyspa na morzu wszechobecnego hejtu. Pewnie jedna z niewielu... Bo sama jak już byłam w ciąży próbowałam wchodzić na inne fora, ale jakoś mi nie pasowały, zawsze trafiały się wymadrzajace się jednostki, krytyka taki itp, a tu czułam się najlepiej. No i samo to, że laseczki zaglądają tu już po szczęśliwym rozwiązaniu też pokazuje, że to miejsce ma MOC. Takie przemyślenia w 1dpt

Też tak miałam, że opuściłam inne forum zanim do niego oficjalnie dołączyłam. Po przeczytaniu kilku postów stwierdziłam, że jednak nie o to chodzi, by się kłócić że wszystkimi...
 
@Margit2018 Jakoś leci, do poniedziałku jestem na zwolnieniu. U genetyka byłam, mamy zrobić kariotypy. Pani doktor zapraszam nas do siebie do Łodzi, ze skierowaniem do genetyka od lekarza rodzinnego żeby na NFZ się załapać.



@ilmenau Dzisiaj już lepiej, dziękuję ;) Ostatnie dwa dni praktycznie wyjęte z życiorysu. Mam nadzieję, że organizm się w całości oczyścił.

Przytulam kochana!!! A kiedy masz jakieś kontrolne usg?
 
reklama
Do góry