reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cytrynko a co u ciebie? Byłaś u tego genetyka?
@Margit2018 Jakoś leci, do poniedziałku jestem na zwolnieniu. U genetyka byłam, mamy zrobić kariotypy. Pani doktor zapraszam nas do siebie do Łodzi, ze skierowaniem do genetyka od lekarza rodzinnego żeby na NFZ się załapać.

Pękam z dumy!!! :D



Ja bralam Nospe max 3x1 do serduszka, magnez przez całą ciążę


@Justyska13 co u ciebie?
@Cytrynka122 jak się czujesz?

@ilmenau Dzisiaj już lepiej, dziękuję ;) Ostatnie dwa dni praktycznie wyjęte z życiorysu. Mam nadzieję, że organizm się w całości oczyścił.
 
reklama


Taaaakkkkk:) już dwupak przynajmniej na chwilkę :)
Właśnie wracam po akupunkutrze do domku.
Biere relanium i idę w kimono.
Rozmroził się Kropuś dobrze podobno.,transfer mój lekarz mi robił też mówi, że w porzo wszystko więc co pozostaje??? Być dobrej myśli i czekać ☺️☺️☺️☺️☺️Swoją drogą jak się nie uda to zastanawiam się ją jak pociesze tyle trzymających kciuki :p :p :p ;) ;) ;)
 
Goffa jak bym rzekła życzę sobie bólu w 2dpt takiego bo u mnie taki ból dał mi jedyna cb i wiem, że wtedy mój blastuś się wgryzał :)
Myślisz?że ten ból może to oznaczać?
Czasami się zastanawiam czy mozna coś czuć...Aj myślałam że będzie luz ale jak syn śpi i brak zajęcia to w głowie się miesza od myślenia.Co ma być to i tak bedzie
 
Taaaakkkkk:) już dwupak przynajmniej na chwilkę :)
Właśnie wracam po akupunkutrze do domku.
Biere relanium i idę w kimono.
Rozmroził się Kropuś dobrze podobno.,transfer mój lekarz mi robił też mówi, że w porzo wszystko więc co pozostaje??? Być dobrej myśli i czekać ☺️☺️☺️☺️☺️Swoją drogą jak się nie uda to zastanawiam się ją jak pociesze tyle trzymających kciuki :p :p :p ;) ;) ;)

Będzie dobrze :) Trzymam kciuki :)
Śpij ile się da :)
 
reklama
Do góry