reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mi też nie dali recepty ani nic nie mówili A przy poprzednim kazali brać jeśli będą skurcze (Francja).Ja biorę na własną rękę 3x80mg rozkurczowych.Zapytaj lekarza.
W pierwszym transferze nie brałam transfer się nie udał (nie twierdzę że z tego powodu)W drugim brałam transfer udany więc i teraz p
x0 biorę profilaktycznie przez pierwsze dni
A jakie konkretnie beierzesz? Jakieś ogólnodostępne ?
 
reklama
Na początku było bardziej restrykcyjnie
Ostatnio sobie trochę pofolgowałam ale muszę zacisnąć pasa i się za nią zabrać tak jak należy
Zbyt dużo stresu ostatnio w moim życiu i chyba dlatego [emoji20]
Ja mam za sobą prawie 2 i pół miesiąca
Jestem umówiona do poradni diabetologicznej na luty 2020 [emoji51]
No wlasnie, wjechal stres i wjechalo słodkie- przynajmniej u mnie. Ja mam wizyte pod koniec pazdziernika- NFZ... do tego czasu mialam robic pomiary glukometrem.. wyciagnelam go wczoraj. Moze zaczne [emoji85][emoji85][emoji85] powodzenia !
 
Dziewczyny, niestety beta wzrosła z 8,2 tylko do 8,9:(. Kurdę, w sumie byłam na to przygotowana, ale moje serce nie było. Lekarka kazała odstawić leki.
Powiedzcie, jak to jest, ten zarodek zagnieździł mi się i dopiero obumarł, czy wcale się mi nie zagnieździł?
 
Dziewczyny, niestety beta wzrosła z 8,2 tylko do 8,9:(. Kurdę, w sumie byłam na to przygotowana, ale moje serce nie było. Lekarka kazała odstawić leki.
Powiedzcie, jak to jest, ten zarodek zagnieździł mi się i dopiero obumarł, czy wcale się mi nie zagnieździł?
Skontroluj to jeszcze za kilka dni, bo u mnie wzorst z 7.5 za dwa dni na 7.54 dał w następnym cyklu (po obfitej miesiączce) w 21 dc betę ponad 250 (a ile było max to nie wiem, bo później była już spadająca, więc to 250, mogło być już spadające), także ciąża biochemiczna możliwa
 
reklama
Bardzo mi
Dziewczyny, niestety beta wzrosła z 8,2 tylko do 8,9:(. Kurdę, w sumie byłam na to przygotowana, ale moje serce nie było. Lekarka kazała odstawić leki.
Powiedzcie, jak to jest, ten zarodek zagnieździł mi się i dopiero obumarł, czy wcale się mi nie zagnieździł?
Przykro mi :( coś się zadziało... Trza szukać jaki powód, że tylko na chwilę. Odsapnij i do boju Maleńka:-*
 
Do góry