reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jejciu a czemu tyle rozkurczowych ?? Takie s zalecenia lekarzy czy na własna rękę ?? Pytam dziewczyny , bo tu w Holandii nikt nic takiego nie sugeruje , nie mówi o tum żaden z moich lekarzy . A widzę ze wiele z Was zażywa po transferze takie leki
Mi też nie dali recepty ani nic nie mówili A przy poprzednim kazali brać jeśli będą skurcze (Francja).Ja biorę na własną rękę 3x80mg rozkurczowych.Zapytaj lekarza.
W pierwszym transferze nie brałam transfer się nie udał (nie twierdzę że z tego powodu)W drugim brałam transfer udany więc i teraz p
x0 biorę profilaktycznie przez pierwsze dni
 
reklama
Dziewczyny, byłam dziś na becie i będę czekać na wyniki Ale kupiłam tez test ciążowy i niestety negatyw :( 11 dpt 3 dniowego zarodka. Myślicie że test mógł jeszcze nie wykryc ?
 
Jejciu a czemu tyle rozkurczowych ?? Takie s zalecenia lekarzy czy na własna rękę ?? Pytam dziewczyny , bo tu w Holandii nikt nic takiego nie sugeruje , nie mówi o tum żaden z moich lekarzy . A widzę ze wiele z Was zażywa po transferze takie leki
W Holandii tak jak w Belgii oprócz utrogestonu nic nie daja
Musi pani sama grzebać na własna reke
 
Byłaś może u Paśnika? Czy jest to problem immunologiczny?
Jeszcze nie byłam, po pierwszym transferze byłam w ciąży ale ciąża obumarła w 7 tc, zrobiłam potem badania na trombofilię i wyszła mi mutacja mthfr i pai-1, ginekolog twierdzi że to mogło być przyczyną, teraz w październiku podchodzę do 2 transferu i gdyby coś nie wyszło na pewno pojadę do Paśnika.
 
Szczerze 1,5 roczne dziecko i 32tc to nie jest dla Mnie duet idealny [emoji85] Chwilami patrzę w dowód żeby sobie przypomnieć kim jestem [emoji6][emoji6]Ciekawe kto będzie Ci robił transfer ... oni już się przenieśli czy dalej na starych śmieciach ,bo z tego co pamietam ten remont już trwa i trwa u nich ? Ja mam jeszcze dwójkę ale już raczej po nich nie wrócę i w sumie mecze się z decyzją czy zrobić już dawstwo czy przeczekac kilka lat a nóż widelec coś zmieni się w tym kraju ...

Tak są już tylko na Wojska.
Powiem Ci, że mam wrażenie, że coraz większy chaos. No właśnie czekam grzecznie na swoją kolej :)
Truuudna decyzja przed Wami. Nie zazdroszczę :(
Życzę jak najmniej bezsennych nocy, rilaxu jak najwięcej :) i do szczęśliwego rozwiązania ✊✊✊
 
reklama
Do góry