reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Super,teraz niech się ładnie wgryza.Powiem ci ,że mój transfer też był ciężki.Za dużo wypiłam wody,myślałam ,że mi pęknie pęcherz,też nie mogłam się skupić,po wyjściu spędziłam chyba pół godz w toalecie.
A mój lekarz mówił że to jest jakiś mit i na transfer się nie przychodzi z pełnym pecherzem
 
A ja miałam oba udane transfery na pusty pęcherz i przez dwuch różnych lekarzy i nie było żadnego problemu, ostatni transfer to wogole miałam odrazu po wyjściu z toalety.
Hmm też wolałabym mieć na na pustym ale trzymać się zaleceń też trzeba.Tez tym razem zanim podali zarodek robili próbę Tak Mi powiedzieli wszystko trwało dłużej niż poprzednimi razami
 
A mój lekarz mówił że to jest jakiś mit i na transfer się nie przychodzi z pełnym pecherzem
To bardziej chodzi o łatwiejsze dojście.Jak to mówią co lekarz to opinia i w każdych klinikach czy szpitalach inaczej.Tu w Paryżu nawet punkcie robią bez usypiania i z tego co zauważyłam wszystko jest robione jak najmniej inwazyjne.
 
reklama
Do góry