reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny moja beta 1060 w sobote usg.Co ja mam o tym myslec? Naprawde nie ma nadzeji? W kalulatorze tym razem mi pokazalo ze przyrost jest w normie.

Jak dla mnie przyrost dobry, po prostu Kropek potrzebował więcej czasu żeby się rozkręcić :) wg mnie w piątek możesz iść na usg żeby zobaczyć pęcherzyk, z serduszkiem poczekaj jeszcze ok 10 - 14 dni :)

Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤
WRZESIEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo!!! :)
Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-09-04RiddikulusWizyta
2019-09-05Natalia2507Wizyta
2019-09-12LinaaaWizyta przed transferem
2019-09-16Nataliaa93Wizyta u ginekologa
2019-09-27AleAle27II podglądanie maluszka ❤
2019-09-29Pola0702wizyta u dr Paśnika
2019-11-17Babeczkitermin porodu
2019-11-26Mitotajtermin porodu
2019-11-28Vinszkatermin porodu
pini88termin porodu
2019-12-03Palatermin porodu
2019-12-20Skarbulenkatermin porodu
2020-02-05Konstancja27termin porodu
2020-02-19AleAle27termin porodu
2020-03-22anulka36termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

Mój mąż mistrz Excela by polajkowal :D

Dziewczyny , czy któraś korzystała z pomocy osteopaty w staraniu o dzidzie ????? Coś pomogło???

Ja byłam raz ale to jeszcze przy staraniach naturalnych... Nam nie pomogło ale u nas immunologia więc ma to osteopata nie pomoże...
 
Jak dla mnie przyrost dobry, po prostu Kropek potrzebował więcej czasu żeby się rozkręcić :) wg mnie w piątek możesz iść na usg żeby zobaczyć pęcherzyk, z serduszkiem poczekaj jeszcze ok 10 - 14 dni :)



Mój mąż mistrz Excela by polajkowal :D



Ja byłam raz ale to jeszcze przy staraniach naturalnych... Nam nie pomogło ale u nas immunologia więc ma to osteopata nie pomoże...
U nas endometrioza .. nie wiem czy pomoże. Jutro mamy pierwsze spotkanie . A jak to wyglądało ? Bolesne ?
 
Cześć dziewczyny, nie było mnie tu już całe wieki. Jestem pewnie rekordzistką jeśli chodzi o ilość transferów. Zaczęliśmy w 2013 roku... 5 nieudanych transferów, 6 - udany i mamy pięknego synka już 3 latka. Postanowiliśmy spróbować wrócić po rodzeństwo. Mam za sobą 2 transfery gdzie była ciąża biochemiczna, beta podskoczyła do ok 10 i spadała....lekarze nie mają już pomysłu. Teraz zdecydowaliśmy się na ostatni transfer, tym razem dwóch blaster 4bc i 4cb. Szału nie ma. To już 9 transfer i ja się już poddaje. Albo się uda albo koniec marzeń o drugim dziecku. Dziś jestem 2 dpt. Liczę na jakieś słowa otuchy bo już tylko to mi pozostało. Trzymam za was wszystkie kciuki bo doskonale wiem możesz co przechodzicie. Nikomu nie życzę tyłu nieudanych prób co u mnie. Ale wiem że wart walczyć. W końcu 1 na 9 się udał i jest cudownym spełnieniem marzen.
Trzymam kciuki mocno!!! Niech kropek zostanie z Wami!!! Też jestem w invictatransfer mam jutro.
 
reklama
Helooooo. Ogłoszenia parafialne mówią mi, że jutro zaciskamy ręce i nogi i co tam jeszcze się da za @Netiaskitchen ✊✊✊✊✊✊
Kochana za owocny przelot do bazy i nuuudne 8,5 misiąca✊✊✊✊
Jesteście najlepsze!!! Kciuki?na jutro się przydadzą, nie pamiętam już ile wody powinnam wypić bo ostatnio było za mało, ale co tam, będę rzeźbic na miejscu jak coś Trochę spokojniej podchodzę teraz do transferu, ale stres będzie pewnie i tak jutro...
 
Do góry