reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny moja beta 1060 w sobote usg.Co ja mam o tym myslec? Naprawde nie ma nadzeji? W kalulatorze tym razem mi pokazalo ze przyrost jest w normie.
Oby na usg było ok!! Wierzę w to że będzie.. twój przypadek przypomina mi mój ze słabo rosnącą beta.. 18dpt miałam tylko ponad 800 ale zarodek już się pokazał na usg.. Wszystko skończyło się ok :) czego i Tobie życzę!
 
Dziewczyny moja beta 1060 w sobote usg.Co ja mam o tym myslec? Naprawde nie ma nadzeji? W kalulatorze tym razem mi pokazalo ze przyrost jest w normie.

Bazylia już ostatni przyrost był w normie,dalej musisz czekać-teraz na pęcherzyk i serduszko.Ja myślę sobie ,że u Ciebie może być jak u @Paulinka -Ona chyba miała jeszcze słabsze te przyrosty a wszystko zakończyło się szczęśliwie.Oby tak było u Ciebie-teraz postaraj się no stressssss i pozytywne myślenie :tak: :tak: :tak:
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
WRZESIEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo!!! :)
Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz
2019-09-04RiddikulusWizyta
2019-09-05Natalia2507Wizyta
2019-09-12LinaaaWizyta przed transferem
2019-09-16Nataliaa93Wizyta u ginekologa
2019-09-27AleAle27II podglądanie maluszka ❤
2019-09-29Pola0702wizyta u dr Paśnika
2019-11-17Babeczkitermin porodu
2019-11-26Mitotajtermin porodu
2019-11-28Vinszkatermin porodu
pini88termin porodu
2019-12-03Palatermin porodu
2019-12-20Skarbulenkatermin porodu
2020-02-05Konstancja27termin porodu
2020-02-19AleAle27termin porodu
2020-03-22anulka36termin porodu
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Jestem u zamory. Świetny lekarz i naprawę angażuje się w przypadek. Dla mnie plus bo jest cały czas dostępny i dobry kontakt telefoniczny co u mnie dobrze się sparwadza bo mam prawie 300km do kliniki. Wszystko miałam u niego, na tyle wizyt tylko jedna zaliczyłam u wojewódzkiego, dla mnie wazne żeby trzymać się jednego A nie skakać po różnych jak to jest czasami w takich klinikach.
Pomimo że nie udało się nam jeszcze wywalczyć ciazy nie zamienilabym zamory na innego, bo wiem że facet się stara i jest naprawdę świetnym specjalistą.
Także polecam

Dzięki[emoji8][emoji8][emoji8]
I trzymam kciuki!
 
Kobiety przy ostatnim transferze bete po podaniu blastocysty miałam zleconą 9 dni po transferze.Po dzisiejszym mam zrobić w 8 dniu po transferze czy jest możliwe że dlatego iż dzisiejszy zarodek mógł być 6 dniowy?
 
reklama
Do góry