reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej. Ja właśnie zamawialam pakiet że strony dna na pakiet trombofilii,tam jest szesc mutacji. Pasnik mi właśnie zlecił zrobić ten pakiet. U mnie też problem z implantacja. Ale u mnie w immunologi wyszły też wysokie komorki nk i pomimo kir bx mam brak prawie wszystkich kirow implantacyjnych i to właśnie u nas stanowi problem że zarodki wczepiaja się na chwilkę lub wcale. Docent powiedział że tutaj właśnie mamy problem. Na siedem transferow tylko dwie biochemiczne.
Zlecił po transferze accofil i teraz właśnie podchodzę do ósmego transferu z jego zaleceniami. Jestem w novum i lekarz prowadzący nie ma problemu żeby dostosować się do zaleceń pasnika.
Wiem że czujesz teraz złość i smutek ale to przejdzie i wróci siła do walki. Ja po siódmym transferze myslalam ze sie juz nie podniose ale dzieki wsparciu męża zrobilam immunologie, odwiedzilam pasnika i działam dalej. I chyba dalej wierzę w to że się uda

A u kogo najlepiej w Novum??
 
reklama
A u kogo najlepiej w Novum??
Jestem u zamory. Świetny lekarz i naprawę angażuje się w przypadek. Dla mnie plus bo jest cały czas dostępny i dobry kontakt telefoniczny co u mnie dobrze się sparwadza bo mam prawie 300km do kliniki. Wszystko miałam u niego, na tyle wizyt tylko jedna zaliczyłam u wojewódzkiego, dla mnie wazne żeby trzymać się jednego A nie skakać po różnych jak to jest czasami w takich klinikach.
Pomimo że nie udało się nam jeszcze wywalczyć ciazy nie zamienilabym zamory na innego, bo wiem że facet się stara i jest naprawdę świetnym specjalistą.
Także polecam
 
To niestety mi tez nie chca zagladac do srodka bo mowia ze nie ma wskazan:/ masakra jakas
Ja jestem ostatnio mega zrezygnowana, moze przez ten okres...
Histeroskopie warto zrobić nie tylko jak są jakieś zmiany. U mnie np nie było żadnych polipów ani innych ale okazało się że mam zapalenie endometrium i dostałam antybiotyk na 2 tygodnie. Zaraz w kolejnym cyklu po histeroskopii udany transfer.
 
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Korpus już jestem ze mną wiem tylko tyle że ładnie się rozmrozil i jest ładny tyle mi wystarczy.Ale kobity ten transfer był jednym z najgorszych że względu na pełny pęcherz i tak trochę przed wysiusialam ale na fotelu nie mogłam się kompletnie skupić bo myślałam żeby nie popuscic
 
Korpus już jestem ze mną wiem tylko tyle że ładnie się rozmrozil i jest ładny tyle mi wystarczy.Ale kobity ten transfer był jednym z najgorszych że względu na pełny pęcherz i tak trochę przed wysiusialam ale na fotelu nie mogłam się kompletnie skupić bo myślałam żeby nie popuscic
Super,teraz niech się ładnie wgryza.Powiem ci ,że mój transfer też był ciężki.Za dużo wypiłam wody,myślałam ,że mi pęknie pęcherz,też nie mogłam się skupić,po wyjściu spędziłam chyba pół godz w toalecie.
 
Korpus już jestem ze mną wiem tylko tyle że ładnie się rozmrozil i jest ładny tyle mi wystarczy.Ale kobity ten transfer był jednym z najgorszych że względu na pełny pęcherz i tak trochę przed wysiusialam ale na fotelu nie mogłam się kompletnie skupić bo myślałam żeby nie popuscic


Super, że już w dwupaku, teraz tylko pozytywne myśli i rilax:)
No huj.... Z tym pecherzem, też mam ten problem zawsze :no: :no: :no: :eek: :eek: :eek:
Mocne✊✊✊✊✊kuwa niech ten wrzesień będzie Nasz!!!!
 
reklama
Do góry